Gündem Haberleri

GÜNDEM

    MHP'nin milletvekili aday listeleri açıklandı

    AA
    18.09.2015 - 11:07 | Son Güncelleme: 18.09.2015 - 11:07

    MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.

    Buna göre, YSK'ya sunulacak listede, illere göre şu isimler bulunacak:

    İstanbul 1. Bölge:


    1- Edip Semih Yalçın

    2- İzzet Ulvi Yönter

    3- Uygar Suphi Aktan

    4- Ahmet Turgut

    5- Sabri Şenel

    6- Ekrem Düzgün

    7- Umur Arıkan

    8- Elif Gonca Akdeniz

    9- Dursun Çolak

    10- Ömer Faruk Ekşi

    11- Alper Kaan Boran

    12- Şevket Talha Apuhan

    13- Cihan Tufan

    14- Başar Ünal

    15- Arif Tevetoğlu

    16- Leman Süheyla Soylu

    17- Aydın İşkur

    18- Dilek Kiraz Beniz

    19- Korkut Kutluata

    20- Salih Balak

    21- Aslı Ergün

    22- Cemal Acar

    23- Kamer Kemal Özşık

    24- Mustafa Yalnız

    25- Yaşar Kapucu

    26- Hülya Azimli

    27- Ünal Kaya

    28- Kenan Cem Tokay

    29- Emine Saadet Karlıbel

    30- Banu Dağdeviren

    31- Bilal Sarıyar

    İstanbul 2. Bölge

    1- Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu

    2- Celal Adan

    3- Mehmet Kılıç

    4- Mehmet Aslan

    5- Özcan Pehlivanlıoğlu

    6- Feti Yıldız

    7- Ali Derindağ

    8- Başbuğ Pınarbaşı

    9- Hakan Özbay

    10- Füsun Kayan Ardamar

    11- Muhammed Emin Özkurt

    12- Gülru Vardar

    13- Tuğba Turgan

    14- Gürkan Teoman

    15- Zehra Aylin Alemdar

    16- Ömer Ökten

    17- Ender Öztürk

    18- Metin Kılıç

    19- Rıza Erol

    20- Sevgi Vardarlı İnal

    21- Alaaddin Uludağ

    22- Harun Yılmaz

    23- Rağıp Ari

    24- Mustafa Yılmaz

    25- Uğur Aras

    26- Selçuk Şişman

    İstanbul 3. Bölge

    1- Atila Kaya

    2- İsmail Faruk Aksu

    3- Arzu Erdem

    4- Fuat Çakıroğlu

    5- Mehmet Müftüoğlu

    6- Erdem Karakoç

    7- Hayati Arkaz

    8- Celal Karapınar

    9- Ayşe Bıçak

    10- Ahmet Savaş Çolak

    11- Didem Karataş

    12- Bahattin Şengül

    13- Serdar Öktem

    14- Halit Tuna

    15- Merrin Hasipoğlu

    16- Ekrem Sarısoy

    17- Ali Karadeniz

    18- Çetin Şamiloğlu

    19- Muammer Recep Çeliktaş

    20- Mesut Yıldırım

    21- Fazlı Yurdabak

    22- Akın Aydın

    23- Metin Karayazı

    24- Bünyamin Çiftçi

    25- Osman Nuri Toraman

    26- Serap Funda Akyıldız

    27- Uygar Oral Öztürk

    28- Yakup Görenç

    29- Orhan Can

    30- Ahmet Murat Arpacı

    31- Bekir Sıtkı Karausta

    Ankara 1. Bölge

    1- Zühal Topçu

    2- Erkan Bülent Haberal

    3- Mustafa Hidayet Vahapoğlu

    4- Alper Çağrı Yılmaz

    5- Sultan Gündüz

    6- Ayşe Sibel Ersoy

    7- Osman Topal

    8- Aytaç Özel

    9- Nuri Sertaç Güler

    10- Esin Gürel

    11- Hakan Doğru

    12- Vahiddin Atabey Özdemir

    13- Zuhal Babaözü

    14- Mehmet Çağrı Tamur

    15- İbrahim Kuş

    16- Hediye Buket Gültekin

    17- İlkay Uyar Kaba

    18- Bayram Menekşe

    Ankara 2. Bölge


    1- Şefkat Çetin

    2- Mustafa Mit

    3- Yaşar Yıldırım

    4- Ender Ethem Atay

    5- Alparslan Sucu

    6- Necmettin Karakuş

    7- Tuncay Tekay

    8- Rubil Gökdemir

    9- İsmail Erçelebi

    10- İbrahim Doğan

    11- Oğuzhan Kara

    12- Musa Ayan

    13- Mehmet Yiğit

    14- Zeki Durmaz

    İzmir 1. Bölge


    1- Oktay Vural

    2- Senem Kılıç

    3- Aslan Savaşan

    4- Selahattin Şahin

    5- Halit Dalgıç

    6- Naci Düz

    7- Fikri Atılbaz

    8- Hüsnü Gürhan Seçkiner

    9- Kutlay Önder

    10- İsmail Kurt

    11- Nimet Uygar

    12- Suat Oğuz

    13- İshak Gündüz

    İzmir 2. Bölge

    1- Ahmet Kenan Tanrıkulu

    2- Sueda Neslihan Çelik

    3- Murat Koç

    4- Yalçın Koçyiğit

    5- Hatice Bölük

    6- Ahmet Fatih Okuroğlu

    7- Recep Akan

    8- Taşkın Işık

    9- İsmail Balkan

    10- Rahime Dönmez

    11- Serdar Mersin

    12- Suavi Tuncay

    13- Mustafa Çintaş

    Adana

    1- Mevlüt Karakaya

    2- Muharrem Varlı

    3- Seyfettin Yılmaz

    4- Cahit Öztok

    5- Sinan Gül

    6- Adem Gündoğan

    7- Mehmet Ali Arslan

    8- İsa Ayanoğlu

    9- İbrahim Sezer

    10- Neslihan Uzun

    11- Ayla Emrahoğlu

    12- Hüseyin Yıldırım

    13- Hatice Yüce

    14- Ersen Tüzener

    Adıyaman

    1- Mehmet Canpolat

    2- Bekir Çiçek

    3- Hüseyin Tarık Arda

    4- Rifat Erdem

    5- Hayriye Kuştepe

    Afyonkarahisar

    1- Mehmet Parsak

    2- Kemalettin Yılmaz

    3- Selcen Karaer

    4- Uygur Temizer

    5- Ertuğrul Sevim

    Ağrı

    1- Mustafa Örü

    2- Coşkun Aytekin

    3- Hıdır Çalpan

    4- Bekir Özmutlu

    Amasya

    1- Mehmet Sarı

    2- Gülseren Ertopçu

    3- Hüseyin Saka

    Antalya

    1- Mehmet Günal

    2- Ahmet Selim Yurdakul

    3- Tarkan Akıllı

    4- Cafer Uyar

    5- Güray Parlak

    6- Cengizhan Gököz

    7- Neşe Gül

    8- Mehmet Cüneyt Güzel

    9- Turgut Bucak

    10- Meryem Aydoğan

    11- Servet Ersoy

    12- Soner İnal

    13- Hafize Nursen Aktaş

    14- Özcan Kadıoğlu

    Artvin

    1- Muhammed Altunal

    2- Nedim Özer

    Aydın

    1- Deniz Depboylu

    2- Mehmet Beliğ Azbazdar

    3- Hilmi Bolatoğlu

    4- Musa İlhan

    5- Hüsniye Kozan

    6- Ahmet Özhan

    7- Aydemir Durmuş

    Balıkesir

    1- İsmail Ok

    2- Recep Çetin

    3- Bülent Başaran

    4- Kamil Gültekin Öztürk

    5- Mehmet İsmail Sakaroğlu

    6- Zakir Yılmaz

    7- Atilla Turhan

    8- Hadi Selimoğlu

    Bilecik

    1- Ahmet Murat Köftecioğlu

    2- Ahmet İşlek

    Bingöl

    1- Osman Beyaztaş

    2- Rağıp Tümen

    3- İbrahim Baran

    Bitlis

    1- Gökçe Zencir

    2- Faik Er

    3- Murat Açar

    Bolu

    1- Şükrü Gülez

    2- Mihriban Yerlikaya

    3- Metin Apaydın

    Burdur

    1- Alparslan Ahmet Dursun

    2- Yılmaz Tunç

    3- Hasar Uçar

    Bursa

    1- İsmet Büyükataman

    2- Kadir Koçdemir

    3- Tevfik Topçu

    4- Fevzi Zırhlıoğlu

    5- Hasan Toktaş

    6- Ali Hayri Ozan

    7- Mehmet Ali Adak

    8- Gülten Kavut Sürücü

    9- Hatice Deniz

    10- Timur Özdemir

    11- Sibel Özbudak

    12- Sinan Bozkurt

    13- Engin Er

    14- Yusuf Güney

    15- İnanç Bilgi Çakın

    16- Mehmet Yılmaz

    17- Muhammed Cihangir Kalkancı

    18- Altan Özakın

    Çanakkale

    1- İbrahim Kürşat Tuna

    2- Hatice Korkmaz

    3- Mustafa Doğan

    4- Mehmet Vehbi Tayyar

    Çankırı

    1- Kadir Şekerci

    2- Hüseyin Yakar

    Çorum

    1- Vahit Doğan

    2- Aybüke Topçubaşı Ekici

    3- Ercan Daşdan

    4- Ahmet Anak

    Denizli

    1- Emin Haluk Ayhan

    2- Cafer Birtürk

    3- Mehmet Uz

    4- Mustafa Çırak

    5- Halil Öztürk

    6- Yurdahan Özhan

    7- Efe Şahin

    Diyarbakır

    1- Mehmet Teyar Karakoç

    2- Ayşe Önen

    3- Fevzi Yiğitkan

    4- Ahmet Kaya

    5- Recep Donat

    6- Ömer Bozkaya

    7- Şeyhmus Bilici

    8- Mehmet İçli

    9- Celalettin Yaylak

    10- Kadir Yorulmaz

    11- Saim Kayaalp

    Edirne

    1- Gürsel Şimşek

    2- Hüseyin Ülker

    3- Nehir Çakır

    Elazığ

    1- Yavuz Temizer

    2- Mesut Aksan

    3- Mehmet Karaca

    4- Bedri Bora Ertem

    Erzincan

    1- Hüseyin Seçer

    2- Ahmet Kaya

    Erzurum

    1- Kamil Aydın

    2- Ertürk Çimen

    3- Zekai Kaya

    4- Cezmi Polat

    5- Gökhan Arslan

    6- Seyfullah Hızarcı

    Eskişehir

    1- Ruhsar Demirel

    2- Metin Nurullah Sazak

    3- Şenel Altun

    4- Ahmet Muhammed Hızlan

    5- Kezban Akkaya

    6- Timur Faruk Yatmaz

    Gaziantep


    1- Ümit Özdağ

    2- Ertuğrul Tolga Orhan

    3- Fevzi Koçoğlu

    4- Mehmet Ejder Demir

    5- Seyit Çapan

    6- Mezine Sırakaya

    7- Oğuzhan Şahin

    8- Serdar Önel

    9- Menderes Şahin

    10- Halil Beyazay

    11- Onur Önsel

    12- Adem Kolsuz

    Giresun

    1- Orhan Erzurum

    2- Yusuf Veziroğlu

    3- Bora Kılıç

    4- Yaşar İlbaş

    Gümüşhane

    1- Mustafa Canlı

    2- Kamil Kılıç

    Hakkari


    1- Mıktat Kırmıt

    2- Barış Cengizbay

    3- Fatih Sökmen

    Hatay

    1- Mehmet Necmettin Ahrazoğlu

    2- İbrahim Gül

    3- Mehmet Akif Terzi

    4- Adnan Akdaş

    5- Adnan Açıkel

    6- Mustafa Özçelik

    7- Ferhat Küçükler

    8- İlknur Tuna

    9- Kamil Akdoğan

    10- Serhat Tabanca

    Isparta

    1- Nuri Okutan

    2- Ahmet Ziya Nuhoğlu

    3- İbrahim Yıldırım

    4- Hakan Demirtaş

    Mersin

    1- Oktay Öztürk

    2- Baki Şimşek

    3- Ali Öz

    4- Ali Yücelen

    5- Duran Kara

    6- Mehmet Ali Gökmen

    7- Ali Rıza Bozkurt

    8- Hüseyin Ateş

    9- Özgür Özcan

    10- Mustafa Kunt

    11- Hayal Funda Önder

    Kars

    1- Erkan Koçali

    2- Tuncay Aydın

    3- Murat Sağlam

    Kastamonu


    1- Emin Çınar

    2- Cihan Çetin

    3- Sevda Saydam İrgin

    Kayseri

    1- Yusuf Halaçoğlu

    2- Ali Kilci

    3- Süleyman Korkmaz

    4- Kamil Karamete

    5- Mehmet Özmen

    6- Mehmet Göçmen

    7- Ercan Avcı

    8- Salih Güdelek

    9- Ezgi Tipi

    Kırklareli

    1- Selçuk Yılmaz

    2- Hüsnü Cumalı

    3- Oktay Kahve

    Kırşehir

    1- Cemil Yıldırım Türk

    2- Eftal Avşar

    Kocaeli

    1- Saffet Sancaklı

    2- Lütfü Türkkan

    3- Ahmet Yeşil

    4- Arif Gülen

    5- Serdar Kaman

    6- Musa Coşkun

    7- Dijle Akın

    8- Osman Beniz

    9- Kürşat Sönmez

    10- Derya Çavdar

    11- İsmail Okumuş

    Konya

    1- Mustafa Kalaycı

    2- Mustafa Sait Gönen

    3- Hüseyin Oprukçu

    4- Sevil Sargın

    5- Bulduk Özdemir

    6- Faruk Sonkaya

    7- Halil Ayhan

    8- Pınar Günseven Gülsoy

    9- Osman Nuri Atçeken

    10- Temmuz Şemin

    11 - Şükrü Portakal

    12 - Ahmet Yücel

    13 - Altan Altıok

    14 - Abdullah Yıldırım

    Kütahya

    1- Alim Işık

    2- Agah Lütfü Bilen

    3- Osman Ertürk

    4- Buket Güngör

    Malatya

    1- Fikret Şinasi Kazancıoğlu

    2- Hakan Yılmaz

    3- Güzin Koçak

    4- Hakan Kalkan

    5- Serdar Yıldız

    6- Mehmet Ali Özpolat

    Manisa

    1- Erkan Akçay

    2- Osman Oktay

    3- Mehmet Memiş

    4- Engin Kabadağ

    5- İhsan Temel

    6- Cemal Murat Erim

    7- Mustafa Uncu

    8- Seval Başkesen

    9- Erkan Öztürk

    Kahramanmaraş


    1- Fahrettin Oğuz Tor

    2- Sefer Aycan

    3- Zekeriya Öztürk

    4- Şule Arıkan

    5- Mustafa Bastırmacı

    6- Neslihan Koca Nergiz

    7- Mustafa Bölükbaşı

    8- Ayşe Aras

    Mardin


    1- Behlül Murat Maral

    2- Fehmi Yılmaz

    3- Muhammed Yüzer

    4- Cengiz Çetinöz

    5- Faysal Bedir

    6- Mehmet Salih Karaaslan

    Muğla

    1- Mehmet Erdoğan

    2- Asım Başaran

    3- Hacı Çelik

    4- Nuri Öztürk

    5- Nazmi Eyibilir

    6- Uğur Salih Eroğlu

    Muş

    1- Tarkan Dede

    2- Adnan Subaşı

    3- Önder Özdemir

    Nevşehir

    1- Mehmet Varol

    2- Sait Yüksel

    3- Hüseyin Ödemiş

    Niğde

    1- Vedat Bayram

    2- Ahmet Özbek

    3- Gökhan Budak

    Ordu

    1- Onur Şahin

    2- Ahmet Fidan

    3- Taner Arslan

    4- Davut Şahin

    5- Ömer Baş

    Rize

    1- Osman Cem Kazmaz

    2- Güldane Pınar

    3- Süheyla Selimoğlu

    Sakarya

    1- Zihni Açba

    2- Ali Rıza Acartürk

    3- İsmail Kamil Doğancı

    4- Ahmet Pehlivan

    5- Melikşah Budak

    6- Metin Güneş

    7- Türker Ergül

    Samsun

    1- Erhan Usta

    2- Hüseyin Edis

    3- Yücel Şahin

    4- İbrahim Yılmaz

    5- Ayhan Cengiz

    6- Suat Ortahisar

    7- Dilek Kiraz Deniz

    8- Yakup Akın

    9- Mine Kaya

    Siirt

    1- Abdullah Bayram

    2- Erhan Özgen

    3- Hakan Yakışan

    Sinop

    1- Adem Çilek

    2- Leyla Bilgili

    Sivas

    1- Celal Dağgez

    2- Oğuz Özdemir

    3- Ahmet Üstündağ

    4- Uğur Kurugöllü

    5- Ozan Ercan

    Tekirdağ

    1- Bülent Belen

    2- Hakan Özgül

    3- Muhammer Varol

    4- İsmet Fıçıcı

    5- Ergün Vardar

    6- Tunus Tuğu

    Tokat

    1- Abdurrahman Başkan

    2- Murat Polat

    3- Mustafa Afşin Ünverdi

    4- Ayhan Özçelik

    5- Ömer Semih Saraçoğlu

    Trabzon

    1- Koray Aydın

    2- Yavuz Aydın

    3- Hüseyin Örs

    4- Hasan Suiçmez

    5- İlyas Eroğlu

    6- Gülen Demir

    Tunceli


    1- Hıdır Budak

    2- Emre Denizbilgini

    Şanlıurfa

    1- İbrahim Özyavuz

    2- Mahmut İren

    3- Mehmet Emin Dindaroğlu

    4- Muhammet Emin Mısır

    5- İbrahim Mel

    6- Yalçın Yalçınkaya

    7- Meryem Bağmancı

    8- Fadıl Çoban

    9- Can Halil Çizmecioğlu

    10- Mehmet Can Yılmaz

    11- Güngör Ödemiş Çarkıcı

    12- Aydın Akalın

    Uşak

    1- Durmuş Yılmaz

    2- Gökhan Özoğul

    3- Oğuz Çakmak

    Van

    1 - Gültekin Çavuşoğlu

    2 - Yavuz Selim Camuşcu

    3 - Hurşit Canlı

    4 - Leyla Göçgen

    5 - Narin Arıöz

    6 - Şuayip Ata

    7 - Gültekin Gül

    8 - Tevfik Saçmacı

    Yozgat

    1 - Sadir Durmaz

    2 - Mehmet Ali Çakır

    3 - Yunus Yılmaz

    4 - Orhan Yüksel

    Zonguldak

    1- Zeki Çakan

    2 - Yavuz Erkmen

    3 - Ahmet Emre Bayramoğlu

    4 - İlyas Altun

    5 - Burhan Temel Çınar

    Aksaray

    1- Turan Yaldır

    2 - Nilgün Tosun

    3 - Ayşe Deniz Ay

    Bayburt

    1- Karabey Kadri Karaoğlu

    2- Hidayet Yılmaztürk

    Karaman

    1- Ali Gürel

    2- Mehmet Ural

    Kırıkkale

    1- Seyit Ahmet Göçer

    2- Tacettin Silsüpür

    3- Abdullah Peköz

    Batman

    1- Cemil Güzel

    2- İrfan Gündüz

    3- Turan Aytek Önalp

    4- Ömer Kervan

    Şırnak

    1 - Hakim Zeyrek

    2- Yasin Benek

    3- Şahin Sazak

    4- Bülent Bora Baltacı

    Bartın

    1- Aynur Yıldırım

    2- Tuncay Maden

    Ardahan

    1- Osman Nuri Yıldız

    2- Gökhan Ağdemir

    Iğdır

    1- Yakup Kumtepe

    2- Muharrem Çeçen

    Yalova


    1- Hatice Beştaş

    2- Ali Oğuz Berberoğlu

    Karabük


    1- Adem Kar

    2- Osman Aydın

    Kilis

    1- Mustafa Yün

    2- Mehmet Özaytürk

    Osmaniye

    1- Devlet Bahçeli

    2- Ruhi Ersoy

    3- Adnan Sarıdoğan

    4- Ahmet Canlı

    Düzce

    1- Osman Çakmak

    2- Bahri Temeltaş

    3- Celal Kasapoğlu


      EN ÇOK OKUNANLAR

        Sayfa Başı