İZMİR HABERLERİ

MHP'li Karataş, "Teminat MHP'dir"

DHA
28.03.2017 - 11:21Son Güncelleme :

MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, “MHP'nin imzasını attığı her sistem Türk milletinin yararınadır, bölücüler, çözümcüler bundan anlamaz" dedi.

DHA

 

Partisinin “Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi Referandumu" çalışmalarını Karabağlar ve Gaziemir ilçelerinde sürdüren MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş dün de partililerle ve ilçe sakinleriyle bir araya geldi. İlçe halkından gelen soruları yanıtlayan Karataş, “Türk devleti geleceğin bin yılını planlamak zorundadır. MHP bu sebeple sorumluluk almış ve her türlü bölücü ve yıkıcı zihniyeti ezerek anayasayı Türk milletine uygun olarak yapmıştır. MHP'nin olduğu yerde güven vardır. MHP'nin olduğu yerde millet ve vatan için hayatından vazgeçme vardır. MHP, Türk Milletinin ve Türk Devleti'nin teminatı ve dayanağıdır. Önce Ülkem ve Milletim diyen bir liderin altına imza attığı kararlara baş koyduk. Başbuğumuz Alparslan Türkeş'den bu yana da bu yoldan dönmedik, dönmeyeceğiz. Teminat MHP'dir" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden MHP'li Karataş, "Teminat MHP'dir" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 11 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP'li Karataş, "Teminat MHP'dir" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı