Gündem Haberleri

GÜNDEM

  MHP'li Bal: Bayram sevincimiz yarım kaldı

  ANKA
  13.10.2007 - 13:20 | Son Güncelleme: 13.10.2007 - 13:20

  Bayramın ikinci gününde AKP Genel Merkezinde yapılan bayramlaşma ziyaretlerinin gündemini terör oluşturdu.

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, Ramazan Bayramına büyük acılarla girdiklerini belirterek, “Bayram sevincimiz yarım kaldı. Buna sebep hain terördür. Bu konuda iktidar sorumluluğunu almalı” dedi.

  Devlet Bakanı Said Yazıcıoğlu da hükümetin üzerine düşen görevi yerine getirdiğini belirerek, “ Bundan sonraki bayramlar ferah biçimde geçecektir” dedi.

  AKP Genel Merkezindeki Bayramlaşma kabulünde Devlet Bakanı Said Yazıcıoğlu. AKP Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Ayalan ve AKP Ankara Milletvekili Faruk Koca bulundu. 

  MHP:”İŞARET BEKLENMESİN”

  MHP’li Bal,terör konusunda iktidarın bir an önce sorumluluğunu alması gerektiğine işaret ederek şöyle devam etti:

  “ Hain terör Bayram sevincimizi yarıda bıraktı. Ülkemizin tüm kurum ve kuruluşları ve diğer ülkelerle erken hareket edip teröre hak ettiği dersi vereceğiz. AKP iktidarı sorumluluğunu almalı. İşaretler beklemeden gerekli tedbirleri almasını bekliyoruz.”

  AKP: “SIKINTIYI AŞACAĞIZ” 

  Devlet Bakanı Yazıcıoğlu da Hükümetin görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını belirterek, “Elbirliği ile başarı sağlayacağız. Önümüzdeki Bayramlar çok daha ferah geçecek”dedi. Yazıcıoğlu,şunları söyledi:

  “Hükümet elinden gelen tüm desteği gösteriyor. Birlik bütünlük içinde Türkiye’deki her türlü sıkıntıyı beraber yaşarız. Devleti oluşturan tüm kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde bunu aşarız.”

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı