SAMSUN HABERLERİ

MHP'de bazı teşkilatların kapatılması

AA / İlyas Gün
26.02.2016 - 18:18Son Güncelleme :

- MHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek ile yönetim kurulu üyeleri, Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'nün görevden alınmasına tepki amacıyla görevlerinden istifa etti

MHPde bazı teşkilatların kapatılması
AA / İlyas Gün

SAMSUN (AA) - MHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek ile yönetim kurulu üyelerinin, partide bazı teşkilatların kapatılmasına tepki amacıyla görevlerinden istifa ettikleri bildirildi.

Şimşek, yaptığı yazılı açıklamada, 70 kişiden oluşan yönetim kurulu üyeleriyle, yaklaşık bir yıldır bulundukları görevlerinden istifa ettiklerini belirtti.

MHP Genel Merkezi tarafından Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'nün görevden alınması nedeniyle tepkili olduklarını ve istifa kararı aldıklarını vurgulayan Şimşek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Bu karar makam ve mevki önceliği olmayan, kişisel ikbal beklentisi bulunmayan, bencil ve şahsi düşünceden uzak ancak sorumluluk sahibi yürekli insanların verebileceği karardır. Büyük bir gururla görev yaptığımız MHP İl Kadın Kolları görevimden istifa ediyorum. Davam ve mücadelemden vazgeçmem asla söz konusu değildir. Ben yine bu davanın içinde olacağım."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden MHP'de bazı teşkilatların kapatılması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 18 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP'de bazı teşkilatların kapatılması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı