TOKAT HABERLERİ

MHP'de bazı teşkilatların kapatılması

AA / Ekber Türkoğlu
25.02.2016 - 22:10Son Güncelleme :

-MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Özcan:-"Türkiye'deki parti teşkilatlarının kapatılmasına tepki olarak yönetim kurulu olarak istifa ettik"

MHPde bazı teşkilatların kapatılması
AA / Ekber Türkoğlu

TOKAT (AA) - MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Alpaslan Özcan, "Türkiye'deki parti teşkilatlarının kapatılmasına tepki olarak yönetim kurulu olarak istifa ettik" dedi.

Özcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, partilerinde son günlerde bazı durumların yaşandığını söyledi.

Partisinin kongreye gitmesinin gerektiğini anlatan Özcan, "Partimiz tüzüğünden kaynaklanan, tamamen yasal ve meşru hakkımızı kullanmak suretiyle şahsımın da içinde bulunduğu partimiz 543 üst kurul delegesi olağanüstü kongre talebini genel merkezimize iletmiştir. Kongremizin yapılmasını istiyoruz" diye konuştu.

Son günlerde Türkiye'de parti teşkilatlarının görevden alındığına dikkat çeken Özcan, şunları kaydetti:

"Tokat'ın da aralarında olduğu bir çok il yönetimi görevden alındı. Parti teşkilatlarımız kapatıldı. Türkiye'deki parti teşkilatlarının kapatılmasına tepki olarak yönetim kurulu olarak istifa ettik."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden MHP'de bazı teşkilatların kapatılması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 22 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP'de bazı teşkilatların kapatılması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı