SİVAS HABERLERİ

MHP yönetiminden Başkan Aydın'a ziyaret

DHA
28.03.2016 - 13:54Son Güncelleme :
DHA

SİVAS, (DHA) - GENEL Merkez tarafından atama yöntemi ile oluşturulan yeni Milliyetçi Hareket Partisi İl yönetimi, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın'ı makamında ziyaret etti. 

MHP Sivas İl başkan Vakili Nurettin Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, makamında görüştükleri Belediye Başkanı Sami Aydın ile bir süre sohbet etti. MHP İl Başkan Vekili Şimşek, "1 Mart 2016 tarihinde Genel Başkanımızın verdiği yetki ile il yönetimimizi oluşturduk, bundan sonraki süreçte merkez ilçe yönetimi başta olmak üzere ilçe yönetimlerini oluşturacağız. Yeni yönetimimizle Belediye Başkanımıza nezaket ziyaretinde bulunmak istedik" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Aydın, "MHP il yönetiminde yeni bir dönem başladı. Turhan Eyinç'in Başkanlığı'nda yeni il yönetimi kuruldu. Siyasette her zaman görev değişimi olur, bugün gelirsiniz yarın bırakırsınız, önemli olan her zaman ülkeye hizmettir. Ben hem önceki yönetime hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum, hem de yeni yönetime görevlerinde ülkemiz ilimiz adına başarılar diliyorum" dedi.

Ziyaretin önemine vurgu yapan Başkan Aydın, "Siyaset gerginlik değil uzlaşma sanatıdır, kucaklaşma sanatıdır. Partiler olarak siyaseti bu ülkenin kazanımları için yapmalıyız, asıl hedefimiz ülkenin menfaati olmalı. Yerelde baktığımız zaman şehrimizin kazanımı olmalı. Bu mantıkta siyaset yaptığımız zaman iktidarda da olsak muhalefette de olsak kazanan ülkemiz olacaktır, şehrimiz olacaktır. Ben böyle bir siyaseti benimsemişimdir, bu ziyaret de bu sebeple önemli" ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden MHP yönetiminden Başkan Aydın'a ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 13 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP yönetiminden Başkan Aydın'a ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı