TOKAT HABERLERİ

MHP Tokat İl Başkanı Çalışkan:

AA / Enes Sansar
26.02.2016 - 21:47Son Güncelleme :

-"MHP Tokat'ta 1 Kasım seçimlerinden büyük bir başarısızlıkla çıkmıştır"

AA / Enes Sansar

TOKAT (AA) - MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, "MHP Tokat'ta 1 Kasım seçimlerinden büyük bir başarısızlıkla çıkmıştır" dedi.

Çalışkan, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, bir süre önce il başkanlığı görevine atandığını söyledi.

Partilerinin ebedi var olacağını belirten Çalışkan, "Partimiz birlik beraberlik içerisinde ki güzel günlerine yeniden kavuşacaktır. MHP Tokat'ta 1 Kasım seçimlerinden büyük bir başarısızlıkla çıkmıştır. Başarısızlıktaki en büyük pay hepimizindir. Bu payı hiç kimse bir başkasının yada sadece bir şahsın üzerine atarak lütfen geriye çekilip bu süreçte arklı bir kazanım elde etme içerisine girmesin. Süreç ne olursa olsun sıkıntı ne olursa olsun Milliyetçi Hareket Partisi dimdik ayaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi dosta düşmana karşı her daim ayakta kalmaya devam edecektir. Omzumuza yüklenen yükün farkındayız. Milliyetçi Hareket Partisi'ni bu süreçte dışarıdan seyretmek bize yakışmayan harekettir" diye konuştu.

Çalışkan, birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden MHP Tokat İl Başkanı Çalışkan: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 21 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Tokat İl Başkanı Çalışkan: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı