ANTALYA HABERLERİ

MHP Teşkilatı İftarda Bir Araya Geldi

IHA
12.07.2015 - 17:20Son Güncelleme : 12.07.2015 - 17:21
IHA

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya teşkilatları, milletvekili Tarkan Akıllı’nın iftar davetinde bir araya geldi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya milletvekili Tarkan Akıllı, partisinin il teşkilatı, ilçe teşkilatları, kadın kolları, Ülkü Ocakları, sendikalar ve sivil toplum kuruluşlarını iftar yemeğinde bir araya getirdi. Kent merkezinde bir otelde düzenlenen iftar yemeğine MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, il yönetimi, ilçe teşkilatları, kadın kolları yöneticileri, ülkü ocaklarının yöneticileri, belediye meclis üyeleri, sendika temsilcileri katıldı. MHP Antalya milletvekili Tarkan Akıllı ve eşi Zeynep Akıllı’nın davetlileri kapıda karşıladığı iftarda katılım oldukça yoğun oldu. İftarın ardından konuşan Milletvekili Akıllı, toplumun huzur ve refahını bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceklerini belirtti. Yoksul vatandaşların durumuna yüreklerinin sızladığını da belirten Akıllı sözlerini şöyle sürdürdü:
“Gönül yapmak yerine yıkan, kalp onarmak yerine kıran, muhabbetle dostlukla ve kardeşlikle muamele yapmak yerine fitne ve fesatla vakit geçirenlere, birlik, bütünlük ve kardeşlik duyguları yerine ayrışma ve nifak tohumu ekenlere Allah’ın izni ve inayetiyle fırsat vermeyeceğiz. İnsanlar arasında fırsat ve gelir adaletsizliği oluşturan, küresel emperyalist düzenin uygulamalarının sonucu olarak; içecek su, karnını doyuracak aş bulamayan, açlık ve yoksulluğun kucağına itilmiş vatandaşlarımızın hazin tablosu vicdanlarımızı sızlatmaktadır. Bu eşitsiz, haksız, ahlaksız ve insafsız küresel düzenin bu haliyle sürdürülmesi mümkün değildir. Yoksulluk ve yolsuzluğun son bulduğu, güçlü bir demokrasi kurularak kamu düzeninin tesis edildiği, ayrımcılık, israf, işsizlik ve geçim derdinin olmadığı, sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın hakim olduğu, huzurlu ve mutlu insanların yaşadığı, milli birlik ve beraberlik içerisinde güçlü devlet, zengin millet ülküsünü yakalamış bir Türkiye idealini gerçekleştirebilmenin inanç ve imanı içerisinde bu kutlu yolda sarsılmaz bir inanç ve emekle yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden MHP Teşkilatı İftarda Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Temmuz 2015 tarihinde saat 17 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Teşkilatı İftarda Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

  ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
  25 Eylül 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:05
  • Guneş
   06:40
  • Öğle
   12:59
  • İkindi
   16:24
  • Akşam
   18:59
  • Yatsı
   20:21
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı