KIRŞEHİR HABERLERİ

MHP Milletvekili Cemil Yıldırım Türk:

IHA
31.10.2015 - 09:54Son Güncelleme :

mhp milletvekili cemil yıldırım türk sağduyu içerisinde seçimlerin yapılmasını istedi

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Prof. Dr. Yıldırım Türk, 1 Kasım seçimlerinin Kırşehir’le birlikte Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi.
Milletvekili Türk artık son sözü milletin söyleyeceğini ifade ettiği konuşmasında, “Şimdi söz sırası millette. Seçimlerin milletimize hayırlı olmasını temenni ederim. Sandığa giderken milletimizin artık güzel şeyler olacağına inandığımı ifade ederek insanımızın yaşamakta olduğu şehirlerde, mahallelerde ve evlerde artık güzel şeylerin olmasını istediğini belirtmek isterim. Milletimiz sağduyu içerisinde inşallah sandığa gidecek ve en doğru tercihi yapacaktır. Bu nedenle yapılacak 1 Kasım seçimleri ülkemiz için önemlidir” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırşehir ilinden MHP Milletvekili Cemil Yıldırım Türk: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 09 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Milletvekili Cemil Yıldırım Türk: haberi güncellenecektir.

KIRŞEHİR İLÇELERİ

Sayfa Başı