ERZURUM HABERLERİ

MHP Milletvekili Adaylarından Kamusen’e Ziyaret

IHA
15.04.2015 - 19:10Son Güncelleme :

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA KAMUSEN İL TEMSİLCİLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ. İL TEMSİLCİSİ MÜFİT BAYRAKTAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE SOHBET EDEN MHP’Lİ ADAYLAR, ÇOK İDDİALI BİR SEÇİM SÜRECİ YAŞAYACAKLARINI BELİRTEREK, DESTEK İSTEDİLER.

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında KAMUSEN İl Temsilciliği’ni ziyaret etti. İl Temsilcisi Müfit Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden MHP’li adaylar, çok iddialı bir seçim süreci yaşayacaklarını belirterek, destek istediler.
MHP Erzurum Milletvekili adayları Prof. Dr. Kamil Aydın, Ertürk Çimen, Zekai Kaya, Seyfullah Hızarcı, Ömer Durur ve Gökhan Arslan ile İl Başkanı Ahmet Anatepe, seçim ziyaretlerini sürdürüyor. MHP’li adaylar son olarak Erzurum KAMUSEN İl Temsilcisi Müfit Bayraktar ve yönetim kurulunu ziyaret etti.
Ziyarette konuşan MHP adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, 7 Haziran seçimlerine çok iddialı ve inançlı hazırlandıklarını belirterek, “Böylesine kalabalık bir toplulukla bizi karşılamanız inancımızı iyice artırmıştır. 7 Haziran’a kadar çok yoğun bir kampanya süreci yaşacağız. Listemizdeki isimleri başkaları gibi tanıtmaya, izah etmeye gerek yok. Hepsi bu memleketin insanları ve bu şehirde birlikte nefes aldığınız kişiler. 7 Haziran hem ülkemiz hem de Erzurum için bir dönüm noktasıdır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden MHP Milletvekili Adaylarından Kamusen’e Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Nisan 2015 tarihinde saat 19 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Milletvekili Adaylarından Kamusen’e Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı