KARABÜK HABERLERİ

MHP Milletvekili Adayları Kapı Kapı Geziyor

IHA
05.10.2015 - 14:39Son Güncelleme : 05.10.2015 - 14:40

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DR. ADEM KAR VE OSMAN AYDIN (SAĞDAKİ) SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA KAPI KAPI GEZEREK DESTEK İSTİYOR.

IHA

1 Kasım tarihide yapılacak olan 26. dönem milletvekilleri seçimlerinde MHP milletvekili adayı olan Dr. Adem Kar Karabük halkı 7 Haziran seçimlerinde nasıl MHP adaylarına sahip çıkmış ise 1 Kasım tarihinde yapılacak seçimde de sahip çıkacağını söyledi.
Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden MHP Karabük milletvekili adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın’a vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Seçim startının verilmesi ile birlikte her gün halk ve esnaflar ile iç içe olan MHP adayları Dr. Adem Kar ve Osman Aydın seçmenlere yapamayacakları hiçbir sözü vermiyor. Milletvekili seçilmeleri halinde kapılarının tüm Karabük halkına her zaman açık olacağını söyleyen Kar ve Aydın şu partili veya bu partili diye ayrım yapmadan hizmet vereceklerini belirtti.
“HALKIMIZ BİZE SAHİP ÇIKACAKTIR”
Karabük halkının hem kendisine hem de Osman Aydın’a verecekleri oylarla sahip çıkacaklarını belirten MHP birinci sıra milletvekili adayı Dr. Adem Kar “ 7 Haziran tarihinde yapılan 25. dönem milletvekili seçimlerinde Karabük halkı partimizin iki milletvekili adayından birini milletvekili olarak seçerek sahip çıktılar. Şunu çok iyi biliyorum ki 1 Kasım tarihinde yapılacak seçimlerde halkımızın verecekleri oylarla hem beni hem de Osman Aydın arkadaşımızı milletvekili olarak Ankara’ya göndereceklerdir. Bizleri Ankara’ya temsilcileri olarak gönderdikleri taktirde nasıl milletvekilliği yapacağımızı herkes görecek. Şu anda olduğu gibi milletvekili seçildikten sonra hep halkımızın içinde olacağız. Acı ve mutlu günlerinde onlarla birlikte olacağız. Karabük’e gelmesin gereken tüm hizmetleri getirerek insanlarımızın yaşam stantdartını yükselteceğiz. Nasıl şu anda Belediye Başkanımız Rafet Vergili çalışmaları ile herkesin takdirini toplamış ise bizlerde tüm Karabük halkının taktirini toplamak istiyoruz. MHP’li bir belediye başkanının çalışmalarını herkes gıpta ile takip ediyor. Partimizin iktidar olması ve bizlerinde milletvekili olarak Ankara’ya gitmemiz halinde MHP iktidarında neler yapılacağını göstereceğiz” dedi.
1 Kasım tarihinde yapılacak olan seçimlerde Karabük halkının iktidar partisine gerekli dersi vereceğinin de altını çizen Dr. Adem Kar “ Seçimlere bir aydan daha az süre kaldı. Ben Karabük halkının çok yüksek bir oy potansiyeli ile iktidar partisine gerekli dersi vereceğini düşünüyorum. Çünkü yapmış olduğumuz seçim çalışmalarında bunu açık ve net görebiliyoruz. Bir kasım tarihinde Karabük halkı beni ve Osman Aydın arkadaşımızı vereceği oylar ile Ankara’ya temsilcileri olarak göndereceklerdir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden MHP Milletvekili Adayları Kapı Kapı Geziyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ekim 2015 tarihinde saat 14 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Milletvekili Adayları Kapı Kapı Geziyor haberi güncellenecektir.

KARABÜK İLÇELERİ
  KARABÜK NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   04:46
  • Guneş
   06:28
  • Öğle
   12:54
  • İkindi
   16:20
  • Akşam
   18:58
  • Yatsı
   20:27
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı