MALATYA HABERLERİ

MHP Malatya Milletvekili Adayı Kazancıoğlu;

IHA
01.10.2015 - 15:29Son Güncelleme :

MHP'Lİ KAZANCIOĞLU'NUN SEÇİM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nde seçim çalışmaları, dernek ve STK temsilcilerini ziyaretlerle sürüyor. Milletvekilleri adayları Battalgazi Muhtarlar Derneği’ne ziyarette bulundu.
Battalgazi Muhtarlar Derneği’ne kalabalık bir heyetle ziyarette bulunan MHP milletvekilli adayları Şinasi Kazancı oğlu, Hakan Yılmaz, Güzin Koçak ve Serdar Yılmaz’a, MHP Malatya il Başkanı Mehmet Erdem ve Ülkü Ocakları Muzaffer Karaca’da eşlik etti.
Battalgazi Muhtarlar Derneği Başkanı A. Vahap Ortaç, yaptığı açıklamada Şinasi Kazancıoğlu’nu Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylık döneminde tanıdıklarını söyleyerek sözlerini, "Biz her zaman söylüyoruz Malatyalılar, Malatya’ya sahip çıkmalı. Değer veren insanlar mecliste olmalı sırf kütüğünde Malatya yazıyor değil, gönülden Malatyalı olmalı" şeklinde sürdürdü.
MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Fikret Şinasi Kazancıoğlu ise, Malatya’nın sorunlarının bilinci içerisinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirtirken, ülkede yaşananların da insanları umutsuzluk içerisine sürüklediğini vurguladı. Türkiye’nin geleceğine, MHP’ye oy vermesi gerektiğini ifade eden Kazancıoğlu, şunları söyledi:
"Burası kanat önderliğinin yapıldığı bir kurum, sizler Malatya ile daha hemhalsınız. İnsanlarımızın ihtiyaçlarını dertlerini daha çok biliyorsunuz. Bu anlamada bilgilenmek ve dertlerinizi dinlemek için sizleri ziyaret ediyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu durum ile ilgi olarak gerek ekonomik gerekse milli güvenlik açısında olan son olumsuz durumlar insanları tedirgin etmekte, insanlar geleceğe umutsuz bakmaktalar. Hem ekonomik anlamda hemde güvenlik açısında kaygılar var. Bu ülkenin birliği dirliği açısında. MHP olarak bizler bunun mücadelesini vermekteyiz. Her şeye çare olabilmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Mecburiyetimiz var, çünkü biz bu ülkenin insanlarıyız. Malatya’nın dertlerini iyi bilen bir ekibimiz var hem yerel anlamda hem de ülke bazında Malatya’nın ihtiyaçlarını iyi bilmekteyiz. Temsil hakkı verirseniz bunları kürsülerden dile getireceğiz. Muhtarımda söylediği gibi MHP’nin mecliste olmasına ihtiyaç var. Biz sizden mecliste olmayı değil iktidar olmayı istiyoruz. Bizleri destekleyin sizlerin tembihine, tenkidine bile ihtiyacımız var. Konu Malatya ve Türkiye ise birbirimizi tamamlayacağız nasıl daha çok oluruz, nasıl daha iyi başaracağız mecliste bunları konuşacağız.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden MHP Malatya Milletvekili Adayı Kazancıoğlu; hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ekim 2015 tarihinde saat 15 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Malatya Milletvekili Adayı Kazancıoğlu; haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ

23 Nisan 2018, Pazartesi
 • İmsak
  04:04
 • Guneş
  05:34
 • Öğle
  12:31
 • İkindi
  16:14
 • Akşam
  19:17
 • Yatsı
  20:40
Sayfa Başı