KARABÜK HABERLERİ

MHP’li Kar’dan Destek Çağrısı

IHA
29.10.2015 - 20:09Son Güncelleme :

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI DR. ADEM KAR, SEÇMENLERE ÇAĞRIDA BULUNARAK DESTEK İSTEDİ.

IHA

1 Kasım seçimlerine iki gün kala seçim çalışmalarını devam ettiren Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar, seçmenlere çağrıda bulunarak destek istedi.
MHP Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar, 1 Kasım tarihinde yapılacak olan milletvekili seçimi öncesi Karabük halkına çağrıda bulunarak “Karabük merkezde ve diğer ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımız eğer AK Parti’ye oy vermeyi düşünmüyorsa, desteklerini benden yana kullanmalarını arzu ediyorum” dedi.
Milletvekili adayı Dr. Adem Kar, seçim çalışmalarını Safranbolu ve Eskipazar’da sürdürdü.
1 Kasım’da her kesimden destek beklediğini belirten MHP Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar“Karabüklü hemşherilerimin gerek TBMM’de, gerekse Devletin her kademesinde en iyi şekilde temsil edebilmek için uğraş veriyoruz. Karabük merkezde ve diğer ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımız eğer AK Parti’ye oy vermeyi düşünmüyorsa, desteklerini benden yana kullanmalarını arzu ediyorum. Neden’ diye soracak olurlarsa, yıllarca tek partinin önlerine dayattıkları adayları başlarına milletvekili olarak seçtiler. Vatandaşın şahsi taleplerini ve Karabük’e hizmet getirme çalışmalarını bekleyen ama bunu göremeyenler suskun kalmak zorunda bırakıldı. Neden, başka seçenekleri olmadığından dolayı. İşte tüm bu sebeplerden dolayı, hemşerilerimin tek partinin vekillerine mahkûm kalmamaları için bana destek vermelerini bekliyorum. Toplumumuzun her kesiminde bulunan, farklı siyasi görüşleri taşıyan hemşehrilerimden bana destek vermelerini istiyorum ki, temsil edilmelerinde, taleplerinde ve memleketimize hizmet getirme çalışmalarında alternatifsiz kalmasınlar. Halkımızın 7’den 70’e oylarının boşa gitmemesi için daha sağduyulu davranmalarının kaçınılmaz olduğunu artık görüyorum, onlarda görüyor” dedi

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden MHP’li Kar’dan Destek Çağrısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 20 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP’li Kar’dan Destek Çağrısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı