ANTALYA HABERLERİ

MHP’li Akıllı’dan Muhtarlara Mektup

IHA
26.10.2015 - 12:54Son Güncelleme :

MHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ TARKAN AKILLI, ANTALYA'DAKİ MUHTARLARA BİRER MEKTUP GÖNDERDİ.

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya milletvekili ve Milletvekili adayı Tarkan Akıllı, Antalya’daki bütün muhtarlara birer mektup göndererek, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlerde ülkenin geleceğine sahip çıkmalarını istedi.
MHP Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı, Antalya’da 903 mahalle muhtarına 1 Kasım seçimlerine dönük olarak birer mektup gönderdi. Mektubunda muhtarların halkın takdir ve teveccühü ile seçilmiş önder kişilikler olduğunu belirten Akıllı ülkenin sorunlarını kendileriyle paylaşmayı, siyasi, ahlaki ve vicdani bir görev olarak gördüğünü belirtti. Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı hükümetin uyguladığı yanlış dış politikalar sonucu ülkemizin uluslararası alanda itibarsızlaştığını, çevresinde bir tek dost ülkenin kalmadığını ifade ederek, “MHP; bölünmeye, hırsızlığa, adaletsizliğe ve vesayete “Hayır”; huzura, kardeşliğe, refaha ve güvenli bir geleceğe “Evet” demiştir.”
MHP Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı, Muhtarların maaşını 1400 TL yapacaklarını, ihtiyar heyetine de 150 TL huzur hakkı vereceklerini ayrıca muhtarlıkların elektrik, su, doğalgaz ve internet gibi ihtiyaçlarının da karşılanacağını söyledi. Köy odalarının ve muhtarlık hizmet bürolarının yapımını ve zorunlu giderlerini belediyelere yaptıracaklarını ifade eden Akıllı, “Muhtarların il genel ve belediye meclislerinde temsil edilmelerini de sağlayacağız” dedi.
Mektubunda muhtarları ülkenin geleceğine sahip çıkmaya çağıran Akıllı, “MHP, toplumsal onarımı ve huzurlu bir geleceği kurabilecek kadro, azim ve projelere sahiptir. Bizim tek ihtiyacımız sizlerin MHP’ye destek vererek “Ülkenin geleceğine” sahip çıkmanızdır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden MHP’li Akıllı’dan Muhtarlara Mektup hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 12 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP’li Akıllı’dan Muhtarlara Mektup haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı