DİYARBAKIR HABERLERİ

MHP’li Adaydan Seçmenlerine Çağrı

IHA
30.10.2015 - 17:11Son Güncelleme :

MHP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYI TEYYAR KARAKOÇ, SEÇİMLERE SAYILI GÜNLER KALA SEÇMENLERE UYARILARDA BULUNDU.

IHA

MHP Diyarbakır milletvekili adayı Teyyar Karakoç, seçmenlerinden sandığa hile karışmaması için oylarının takipçisi olmalarını istedi.
MHP Diyarbakır milletvekili adayı Teyyar Karakoç, İHA Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Burada açıklamalarda bulunan Karakoç, seçmenlerine uyarıda bulundu. Seçimlerin ülkeye ve millete hayırlı olması temennisinde bulunan Karakoç, “5 ay içerisinde ülkemiz 2 defa seçime gidiyor. Diyarbakır’da ve bölgemizde bizlerde sahada köylerde ve ilçelerde seçim sürecini halkımızla beraber içlerinde geçirdik. Vatandaşların çoğu tehdit altında. Böyle bir süreçte 2 gün sonra vatandaşlar sandığa gidip, oylarını kullanacaklar. Vatandaşlarımızın iradesiyle ülkemizin yeniden iktidarı şekillendirilecek. Ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun. Oy kullanan vatandaşlardan daha sonra hile olmaması için oylarının takipçisi olmalarını tavsiye ediyorum. Ben oyumu kullandığım sandıkta oyumun takipçisi olacağım” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden MHP’li Adaydan Seçmenlerine Çağrı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 17 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP’li Adaydan Seçmenlerine Çağrı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı