MHP Kilis Kadın Kolları Arılar Gibi Çalışıyor

Hürriyet Haber
23 Ekim 2015 - 10:32Son Güncelleme : 26 Ekim 2015 - 11:36

MHP Kilis Milletvekili Dr. Mustafa Yün ‘ün eşi ve beraberinde MHP kadın kolları Başkanı Sevgi Karabaş ve Kadın Kolları üyeleri Kilis de mahalle mahalle ev ev gezerek ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Ev ziyaretlerinde Kilis halkının yoğun ilgi gösterdiği MHP Kilis Milletvekili  Dr. Mustafa Yün ve eşi vatandaşlarla sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

01 Kasım 2015 seçimlerine Milliyetçi Hareket Partisi olarak tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de yoğun bir çalışma temposuyla hazırlandıklarını belirtti.

MHP Kilis Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş: 01 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan Genel seçimler için destek isteyerek hizmete talip olduklarının altını çizdi. 

Halkımızın gösterdiği teveccühle hizmete talibiz diyen MHP Kilis Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş:

“Hizmetimizin merkezine insanı koyup, İnsan odaklı yönetim anlayışı diyerek, bu anlayışın temeli, sizlere kulak vermek, beklentilerinizi, arzularınızı öğrenmek ve bu doğrultuda size hizmet etmek olacaktır” dedi.

MHP olarak çok şükür bugün başımız dik, alnımız açık bir şekilde sizlerin karşısına çıkmayı Allah nasip etti diyen MHP Kilis Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş,

“Önümüzde 01 Kasım Genel seçimleri var. Bu seçimlerde MHP olarak büyük bir zaferle ayrılmak istiyoruz. 13 yıllık dönemde yapılamayanları yaparak kimsenin hayal bile edemeyeceği projelerimizle çok güzel ve önemli hizmetler gerçekleştireceğiz” dedi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı