KAYSERİ HABERLERİ

MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci:

IHA
12.09.2015 - 17:53Son Güncelleme :

TAŞMEDESE

IHA

Kayseri Taş Medreseli Ülkücüler tarafından 12 Eylül 1980 darbesinin 35. yıldönümü olması nedeniyle program düzenlendi.
Tuana restoranda düzenlenen programa MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, Süleyman Korkmaz, MHP İl Başkanı Baki Ersoy, Taş Medreseli Ülkücüler Genel Başkanı Naim Yanık, MHP Kayseri Milletvekili aday adayı Mehmet Özmen ve Kayseri Taş Medreseli Ülkücüler katıldı. Programda açılış konuşması yapan MHP İl Başkanı Baki Ersoy, "Bizler yaşımız itibariyle o dönemi görememiş kişileriz ancak o dönemleri feyz alarak bu günlerde bu şerefli görevi yürütüyoruz. O günler olmasaydı bugünlerin olmayacağını biliyoruz. Bizler bu nesil olarak sizlere minnettarız. Hepinizden Allah razı olsun. Kimin bu davaya emeği geçtiyse Allah onlardan da razı olsun" diye konuştu. MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci ise, "Milliyetçi Hareket Partisinin iktidar olma zamanı gelmiştir. Bununla ilgili her arkadaşımız elinden gelen tüm çabayı sarfediyor ama çok daha fazlasını yapmak gibi bir mecburiyetimiz var. Milliyetçi Hareket Partisi artık iktidar olmalıdır. Çünkü Türkiye’nin reçetesi Milliyetçi Hareket Partisinin elindedir ve Türkiye’nin geleceği emin ellerdedir" şeklinde konuştu. MHP Kayseri Milletvekili Süleyman Korkmaz da, "Önümüzde 1 Kasım seçimi var. Her zaman yaptığınız gibi sizlere çok büyük iş düşüyor. Bu davanın sizlere ihtiyacı var. Bu 1 Kasım uyumama günleri, durmama günleridir. Bu işi başarmamız lazım. Çünkü çocuklarımıza iyi bir miras bırakmalıyız" ifadelerini kullandı.
Taş Medreseli Ülkücüler Genel Başkanı Naim Yanık ise, "Allah o 12 Eylülleri bizlere bir daha göstermesin. Memleketimizin durumu ortada. Kan gövdeyi götürüyor. Hergün birkaç askerimiz şehit oluyor. Bu acıyı artık nereye kadar kaldırırız bilemiyorum ama sıkıntılı günler önümüzde. Şartlarımız çok kötü. Allah’ım bizlere tekrar 12 Eylülleri göstermesin. Tekrar şehit acıları göstermesin" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Eylül 2015 tarihinde saat 17 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci: haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Ekim 2017, Salı
  • İmsak
   05:11
  • Guneş
   06:49
  • Öğle
   12:33
  • İkindi
   15:33
  • Akşam
   17:56
  • Yatsı
   19:22
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı