KARABÜK HABERLERİ

MHP Karabük’te Seçim Startını Verdi

IHA
19.09.2015 - 17:23Son Güncelleme : 19.09.2015 - 17:24

MHP KARABÜK İL BAŞKANLIĞI PARTİSİNİN 1 KASIM SEÇİMLERİNDE ADAY GÖSTERİLEN DR. ADEM KAR VE OSMAN AYDIN'I PARTİLERE DÜZENLEDİĞİ TÖRENLE TANITTI.

IHA

MHP Karabük İl Başkanlığı 1 Kasım’da yapılacak olan erken seçimde mileltvekili adayları olan Dr. Adem Kar ve Osman Aydın’ı törenle partililere tanıttı.
Karabük Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen aday tanıtım töreninde konuşan MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan, 7 Haziran seçimlerinde büyük bir başarı elde ettiklerini belirterek, 16 yıl sonra parti olarak Karabük’ten bir milletvekili çıkardıklarını söyledi.
Arslan, “ Genel Merkezimiz 8 milletvekili aday adayı arasından Dr. Adem Kar ve Osman Aydın arkadaşlarımızı 1 Kasım seçimleri öncesi milletvekili adayı olarak gösterdiler. Şimdi bizlere düşen bir görev var. Nasıl 25. dönem milletvekilliği seçimlerinde birlik beraberlik içersinde o zaman ki iki milletvekili adaylarımızın yanında top yekün hareket etmiş isek 26. dönem milletvekili seçimleri içinde aynı şekilde hareket edeceğiz. Amacımız bir milletvekili değil Karabük’te birinci parti olarak 2 vekil çıkarmaktır. Ben buradan tüm dava arkadaşlarıma, partililerimize, eski ve yeni dememede il ve ilçe başkanlarıma bir çağrıda bulunmak istiyorum. Bugün birlik zamanıdır, bugün dirlik zamanıdır, ayrışma zamanı değildi. Kimsenin adamı değil, davanın adamı olalım. Benim şu veya bu adamım olmam, ben davanın adamıyım” dedi.
“HEDEFİMİZ BİRİNCİ PARTİ OLMAK”
Törende konuşan MHP ikinci sıra milletvekili adayı Osman Aydın ise, “ Bizim hedefimiz Karabük’te birinci parti olmak. Çünkü biz Karabük’te birinci parti olmazsak, köyde yaşayan çiftçi kardeşimiz, çalışan memurumuz, işçimiz, esnafımız, gazimizin, horlanan şehit yakınlarının derdine derman olamayız. Benim partili arkadaşlarımdan bir ricam olacak. Sadece çalışın ve inanın gerisi bizim işimiz. Sizleri en iyi şeklide Türkiye Büyük Millet Meclisinde etmek bizim görevimiz. Biz arkamızdan kimseye küfür ettirmeyeceğiz, biz arkamızdan lanet olsun bunu seçtirdik dedirtmeyeceğiz. İnanmadığım hiçbir şeyin içine girmedim. Kamuoyunda ve genel merkez ile yapmış olduğumuz görüşmelerde partimize çok büyük teveccüh var. Ancak, tabandaki arkadaşlarıma seslenmek istiyorum, fitneye, fesatlığa sakın sakına meal vermeyin. Biz davanın adamıyız, adamın adamı değiliz. Eğer Karabük’te ki insanlar huzuru ve mutluğu yakalamak istiyorlarsa Milliyetçi Hareket Partisine oylarını versin. Biz iktidara geldiğimiz anda, Karabük’ün kara talihini değiştireceğiz. Bizim hedefimiz Türkiye’de iktidar partisi olmaktır. Karabük’te iki milletvekili çıkarttığımız anda zaten Türkiye’de iktidarız” dedi
“HALKIMIZIN HİZMETKARI OLACAĞIZ”
Milletvekili seçilmeleri halinde Karabük halkının hizmetkarı ve temsilcisi olacaklarını belirten MHP birini sıra milletvekili adayı Dr. Adem Kar ise yaptığı konuşmada “Karabük’te 27 yıldır yürüyorum, 27 yıldır yaşıyorum. Karabük’te evlendim, Karabük’te çocuklarımı büyüttüm ömrüm burada geçti. 27 yıldır hekimlik görevimi yaparken, aynı zamanda bir iki dakikada yüz yüze geldiğim her Karabüklüden beklentilerini, sorunlarını, şehrin meselesini, ülkenin durumunu 27 yıldır dinliyorum. Milliyetçi Hareket Partisi gönül verdiğimiz bir partidir. Bugün beni milletvekili adayı olarak layık gördüler ve Karabük halkının huzuruna çıkarttılar. Halka siyaset yapan, halka siyaseti dikte ettiren ve halka tepeden bakan bir anlayış artık sonbaharını kışını yaşamaya başladı. Biz 27 yıldır dinlediğimiz, 27 yıldır tespit ettiğimiz siz asil biz vekil noktasında o düşünceleri birer birer derleyeceğiz toplayacağız son halini vereceğiz ve biz ancak ve ancak halkın hizmetkarı ve temsilcisi olacağız” dedi.
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ‘de partililere seslenerek “ Ben buradan tüm partili arkadaşlarıma, büyüklerime, kardeşlerime sesleniyorum, gelin Karabük’ün en ücra köşesine kadar girelim oyumuzu 7 Haziran seçimlerinden 10 bin daha fazla artıralım ve bunlara dersini hep beraber verelim” ifadesinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden MHP Karabük’te Seçim Startını Verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Eylül 2015 tarihinde saat 17 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Karabük’te Seçim Startını Verdi haberi güncellenecektir.

KARABÜK İLÇELERİ
  KARABÜK NAMAZ VAKİTLERİ
  26 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   04:52
  • Guneş
   06:33
  • Öğle
   12:52
  • İkindi
   16:14
  • Akşam
   18:49
  • Yatsı
   20:18
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı