İZMİR HABERLERİ

MHP İzmir'de artçı deprem-ek

DHA
15.04.2016 - 15:56 |Son Güncelleme :
MHP İzmirde artçı deprem-ek
DHA

MHP İzmir'de artçı deprem-ek

ŞANLI'DAN AÇIKLAMA

MHP İzmir Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayit Şanlı görev değişiklikleri ve yeni atamalarla ilgili yazılı açıklama yaptı. Şanlı açıklamasında şu görüşlere değindi,

“Bayraklı ilçe teşkilatımız daha önceden ilçe başkanımız ve bazı yöneticimizle birlikte istifa etmişti. Görevlendirmeyle ilçedeki çalışmalarını sürdüren Mehmet Aydın kardeşimize ve oluşturduğu yönetime resmi atama geldi. Bayındır ilçe teşkilatımızda da buna benzer bir fiili durum vardı. İlçe başkanımız istifa etmiş, teşkilat çalışmalarımız verimli yürütülemiyordu. Dava arkadaşımız Hüseyin Karakaya'ya ve oluşturduğu yönetime genel merkezimiz tarafından atama görev verildi. Keza Narlıdere ilçe teşkilatımız uzun zamandır çalışmıyordu. Metin Keskin kardeşimiz kuruluş çalışmalarını başlattı. Yönetimini oluşturdu. Onun da resmi ataması geldi. Kemalpaşa ilçe teşkilatımız da ise durum ilçe Başkanımız Mustafa Gözütok yönetiminde tekrar yapılanmaya gidildi. Kemalpaşa önemli bir ilçe bu sebeple yapısını güçlendirdik. İlçe başkanımız Gözütok başkanlığında yine güzel bir yönetim oluştu. Buca ve Torbalı ilçe teşkilatlarımızdaki görev değişiklikleri de bir teşkilatçı için normal sayılabilecek işleyiş örneğidir. Abartmamak gerekir. Fakat bunun imza vermekle uzaktan yakından bir ilgisi bulunmamaktadır. Şayet öyle olsaydı, birçok ilçe başkanımız imza verdi. Durum farklı olurdu. Bu arkadaşlarımızın görevden alınış sebepleri parti disiplinine uymayan ve izin alınmadan faaliyetler gerçekleştirmektir. Yarım asırlık kurumsal kimliğe sahip partimizde kurallar işler. Bu arkadaşlarımız keşke attıkları bazı adımları üst mercilere danışarak ve bilgi vererek atsalardı. Bilhassa parti meselelerini basın önüne çıkararak maksadı aşan sözlerle teşkilat içerisinde görev yapanlara sert eleştirilerde bulunmaları ve bulunanlara imkan sağlamaları da kendileri açısından gerçekten hoş olmamıştır. Bizler psikolojilerini bir yere kadar anlıyor fakat daha ötesi için de üzülüyoruz. Biz teşkilatçıyız, teşkilat ne derse o olur. Bu bizim vazgeçemeyeceğimiz temel ilkelerimizdendir."

İZMİR (DHA)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden MHP İzmir'de artçı deprem-ek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Nisan 2016 tarihinde saat 15 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP İzmir'de artçı deprem-ek haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

18 Ocak 2020, Cumartesi
 • İmsak
  06:54
 • Güneş
  08:20
 • Öğle
  13:27
 • İkindi
  16:01
 • Akşam
  18:24
 • Yatsı
  19:44
Sayfa Başı