ANTALYA HABERLERİ

MHP İl Teşkilatı Bayramlaştı

IHA
18 Temmuz 2015 - 16:12Son Güncelleme : 18 Temmuz 2015 - 16:13

MHP ANTALYA TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Teşkilatı bayramlaştı.
MHP Antalya İl Başkanlığında bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine Antalya Milletvekilleri Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul ve Tarkan Akıllı ile MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya katıldı. Hükümetin Ramazan ayında kendi ırkından olan Doğu Türkistanda’da yaşayanlara yüz çevirdiğini ileri süren Başkan Kaya, kırmızı çizgilerden asla ödün vermeyeceklerini söyledi.
MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, “Bayramlar birliğin ve beraberliğini tavan yaptığı, küslüklerin, dargınlıkların bittiği, çocukların sevindiği arkadaşlıklarını üst boyutlara geldiği özel günlerdir. İnşallah önümüzdeki günlerde bu bayramını getirmiş olduğu bu güzelliklere hep birlikte ülkemizde yaşayarak güzel günler geçiririz. Dünyada yaşayan birçok Müslüman ülkelerine Ramazan ayında Diyanet İşleri vasıtasıyla hükümetimiz birçok yardımda bulundu. Fitreler ve zekâtlar topladılar. Ama üzülerek takip ettik ki dünyadaki Müslüman ülkelere, savaş halinde olan Arap Müslüman’larına yardım yaparken maalesef ki Doğu Türkistan’da ibadetlerini dahi yapamayan, zulüm çeken Doğu Türkistanlı Müslüman kardeşlerimiz ne dualarında ne de yardımlarında hiç yer bulmadı. Musul’da Kerkük’te çile çeken Müslüman Türkmen kardeşlerimiz hiç nasiplerini alamadılar” dedi.
Milliyetçi Hareket Parti’sinin ortaya koyduğu ’Kırmızı Çizgi’lerinin halen arkasında olduğunu belirten Kaya, “7 Haziran seçimlerinde ortaya çıkan meclis aritmetiği bir koalisyon göstergesidir. 2’nci turda muhtemelen partiler şartlarını ortaya koyacaktır. MHP 7 Haziran akşamı ortaya koymuş olduğu kırmızı çizgilerini hala arkasındadır. Nasip olursa kırmızı çizgilerini olması noktasında da duruşunu devam ettirecektir. İnşallah güzel bir hükümet kurulur MHP hassasiyetleri dikkate alınır MHP de mecliste üzerine düşen görevi yapar” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden MHP İl Teşkilatı Bayramlaştı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Temmuz 2015 tarihinde saat 16 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP İl Teşkilatı Bayramlaştı haberi güncellenecektir.

  ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:29
  • Guneş
   06:12
  • Öğle
   13:11
  • İkindi
   16:54
  • Akşam
   19:50
  • Yatsı
   21:19
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı