NEVŞEHİR HABERLERİ

MHP İl Başkanı Taşçı’dan 1 Kasım Mesajı

IHA
29.10.2015 - 13:48Son Güncelleme :

MHP NEVŞEHİR İL BAŞKANI GÖKSEL TAŞÇI, 1 KASIM SEÇİMLERİ ÖNCESİNDE MESAJ YAYIMLADI

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı 1 Kasım Pazar günü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesinde açıklamada bulundu.
MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı, 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde, seçimlerin ülkemiz ve Nevşehir için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum dedi.
Taşçı yaptığı açıklamada,‘’1 Kasım seçimleri Nevşehir ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Ülkemizde şuana kadar yaşanan cepheleşmelerin sona ermesi, kutuplaşmaların sona ermesi, hukuksuzluk ve adaletsizliğin sona ermesi umuduyla 1 Kasım seçimlerinin hayırlı geçmesini temenni ediyoruz. Biz Nevşehir’de özellikle ilimizde seçim sonrasında bir normalleşmenin olacağının umudundayız. Nevşehir milletvekillerinin partizan tavırlarını bırakarak özellikle Nevşehir’e yapılacak yatırımlar ve Nevşehir’de ki istihdam problemleriyle alakalı çalışmalar yapmasını temenni ediyoruz. MHP bunu daha önce de deklare ettiği gibi seçimlerden sonra Nevşehir Milletvekili olacağı ve Nevşehir’e hizmet etme noktasında gayret sarf edeceğini bizler daha önce açıklamıştık. İnşallah bu seçimler neticesinde de kazanacağımız milletvekilleriyle birlikte Nevşehir’imize hayırlı hizmetler edebilecek çalışmaların altına imza atacağımızı düşünüyoruz. Bugüne kadar ilimizde olsun, ülke genelinde olsun tek partili bir zihniyetin ülke üzerindeki baskıları zulümleri sona erecek. İnşallah bizim partimizin buna katkıları olacaktır. Bunu hep birlikte göreceğiz. Bu vesileyle seçimlerin kazasız belasız geçmesini temenni ediyor seçimlerin Nevşehir’imize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’’ şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden MHP İl Başkanı Taşçı’dan 1 Kasım Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP İl Başkanı Taşçı’dan 1 Kasım Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı