İZMİR HABERLERİ

MHP Genel Başkanı 10 Haziran'da İzmir'de

DHA
29.05.2018 - 10:43Son Güncelleme :

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 5 merkezde toplam 30 ili kapsayan Bölge İstişare Toplantıları'nın startını 6 Haziran'da verecek.

DHA

İlki Sivas'ta yapılacak olan toplantılar, 10 Haziran'a kadar devam edecek. Bahçeli, Bölge İstişare Toplantıları'nın sonuncusunu ise İzmir'de gerçekleştirecek. İzmir, Manisa, Uşak, Denizli, Aydın, Muğla il teşkilatları ve milletvekili adaylarının katılımıyla düzenlenecek olan toplantı, 10 Haziran'da yapılacak.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim çalışmaları kapsamında Bölge İstişare Toplantıları düzenleyecek. 5 merkezde yapılacak olan ve toplamda 30 ili kapsayan "24 Haziran Yeni Bir Doğuş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Neden, Nasıl" temalı Bölge İstişare Toplantıları'nın ilki Sivas merkezli olarak düzenlenecek. Bölge İstişare Toplantıları, daha sonra Kayseri, Konya, Bursa illerinde gerçekleştirilecek. Toplantılarının sonuncusu ise İzmir'de düzenlenecek. Yeri ve saati henüz net olmayan toplantıya Manisa, Uşak, Denizli, Aydın ve Muğla il teşkilatları ve milletvekili adayları da katılacak. MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, "Bu şekilde teşkilatımız ile Devlet Bahçeli'yi İzmir ile buluşturmuş olacağız. Biz zaten 3-5 gün içerisinde hazırlanabiliyoruz. Teşkilatımızın bu yönde kabiliyeti yüksek. Toplantıyı yapacağımız salonu netleştirdiğimizde teşkilatlarımıza duyuruları yapacağız" diye konuştu.

Umut KARAKOYUN/ İZMİR, (DHA)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden MHP Genel Başkanı 10 Haziran'da İzmir'de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mayıs 2018 tarihinde saat 10 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Genel Başkanı 10 Haziran'da İzmir'de haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı