NİĞDE HABERLERİ

MHP, Esnaflara 10 Bin Bayrak Dağıttı

IHA
28.10.2015 - 15:35Son Güncelleme :

MHP Niğde Milletvekili Vedat Bayram, esnaflara Türk bayrağı dağıttı.

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi Niğde İl Başkanlığı esnaflara 10 Bin Türk Bayrağı dağıttı.
Cumhuriyetin 92. kuruluş yıldönümü nedeniyle MHP Niğde Milletvekili Vedat Bayram, MHP Niğde İl Başkanı Ali Güngör ve partililer, esnaflara Türk Bayrağı dağıttı.
Bor caddesinde tek tek dağıtılan bayrakları esnaflar dükkanlarının önlerine taktı.
Bayrak dağıtımında konuşan MHP Niğde Milletvekili Vedat Bayram, “Niğde’de ciddi bir faaliyet başlatıyoruz. Milli hassasiyetlerin azaldığı böyle bir iktidar döneminde çok ciddi bulduğumuz bu hususu Niğde’de zirveye taşımak için Niğde halkının bizden istediği “neredesiniz Milliyetçi Hareket Partisi” sorusuna “işte buradayız demek için” bugün 10 bin bayrak kampanyası başlattık. Burada her esnafımıza vereceğimiz bayrağın doğuda ebe, hemşire, subay, astsubay, polislerimiz ve öğretmenlerimizin orada alacağı birer nefes olacaktır. Seçimlere 4-5 gün kala Niğde’de yükselen bu hassasiyetlerle öyle bir nefes üflemeliyiz ki devlet otoritesinin sağlanamadığı doğuda yaşayanlarımız bu vesile ile bir nefes alsınlar, onları sevdiklerimizi ve birlikte olduğumuzun mesajını vermek istiyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden MHP, Esnaflara 10 Bin Bayrak Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP, Esnaflara 10 Bin Bayrak Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı