KAYSERİ HABERLERİ

MHP Develi İlçe Başkanı Adnan Köksal:

IHA
04.08.2015 - 16:20Son Güncelleme :

ADNAN KÖKSAL

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Develi İlçe Başkanı Adnan Köksal, son günlerde ilçede yaşanan olaylar hakkında açıklamalarda bulundu.
Son zamanlarda ilçede yaşanan olaylar hakkında açıklamalarda bulunan MHP Develi İlçe Başkanı Adnan Köksal, “Son aylarda ilçemizde meydana gelen, üzücü ve iğrenç olaylar silsilesi hepimizi derinden etkilemiştir. Nasıl bu noktaya geldik sorusunu sormak artık hepimize farz olmuş, toplum olarak bizi bu utanca sürükleyen şartların ve anlayışın ortadan kaldırılması hepimizin üzerine düşen tarihi bir sorumluluk olmuştur. Hiç şüphe yok ki gerek ilçemizde gerekse memlekette meydana gelen olayların en büyük sorumlusu dini hükümleri göz ardı ederek dindar ve muhafazakar görüntüyü öne çıkaran, ibadeti bir gösteriş gibi algılayan AK Parti zihniyetidir” diye konuştu.
Ailelerin ve yetkililerin üzerlerine düşeni acilen yapması gerektiğini vurgulayan Köksal, “Bu nedenler ve yarattığı sonuçlar, ülkemizde olduğu gibi Develimizde de kendini göstermiş, Dün başkalarının çocuklarının başına gelebilecek üzücü olayların yarın bizim çocuklarımızın da başına gelebileceği gerçeğini hepimize göstermiştir. Bu nedenle önce ailelerin sonra da yetkililerin üzerine düşen sorumlulukları ivedilikle yerine getirmeleri önem arz etmiştir” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden MHP Develi İlçe Başkanı Adnan Köksal: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ağustos 2015 tarihinde saat 16 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Develi İlçe Başkanı Adnan Köksal: haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:55
 • Guneş
  07:40
 • Öğle
  12:43
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  18:58
Sayfa Başı