KONYA HABERLERİ

MHP’den Lokma Tatlısı İkramı

IHA
31.10.2015 - 15:38Son Güncelleme :

MHP KONYA İL TEŞKİLATI LOKMA TATLISI İKRAMINDA BULUNDU

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Teşkilatı lokma tatlısı ikramında bulundu.
Zafer Meydanında gerçekleştirilen lokma tatlısı ikramına MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Konya Milletvekili Sait Gönen, İl Başkanı Murat Çiçek, milletvekili adayları ve parti yöneticileri katıldı.
Milletvekilleri ve parti yöneticileri vatandaşlara lokma tatlısı ikram ederek sohbet etti.
MHP İl Başkanı Murat Çiçek, 1 Kasım seçimlerinin hayırlı olmasını diledi. Çiçek, “Türkiye seçime gidiyor. Vatandaşlarımız iradesini ortaya koyup, ülkesinin geleceği için milletimizin geleceği için oy verecek. Bizde seçim öncesi hem seçmenimizle bir arada olmak hem de bir hasbihal etmek için lokma tatlısı ikram ediyoruz. 1 Kasım seçimleri başta ülkemize ve Konyamıza hayırlara vesile olur” dedi.
MHP Konya Milletvekili Sait Gönen ise, “1 Kasım’a saatler kaldı. Türk milleti 26. dönem parlamentosunu seçmek üzere yarın sabahtan itibaren bildiğiniz gibi sandık başına gidecek. MHP olarak bütün algı operasyonlarına rağmen, bütün yalan propagandalara rağmen, bütün yönlendirmelere rağmen Türk milletinin, Konyamızın, Konyalı hemşerilerimizin MHP’ye sahada giderek artan bir desteğini Allah’a hamd olsun gözlemledik” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden MHP’den Lokma Tatlısı İkramı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 15 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP’den Lokma Tatlısı İkramı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı