ANTALYA HABERLERİ

MHP ’Den ’İktidar’ Sözü

IHA
15.09.2015 - 12:26Son Güncelleme : 15.09.2015 - 12:27

MHP ADAY ADAYLARI, BİRARAYA GELEREK İKTİDAR SÖZÜ VERDİ

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Aday Adayları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıya katılarak “İktidar” sözü verdiler.
1 Kasım tarihinde yapılacak olan seçimler için hazırlıklarını sürdüren MHP Antalya İl Başkanlığı Milletvekili aday adaylarıyla bir araya geldi. MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya ve il başkanlık divanı üyelerinin katıldığı toplantı MHP Antalya İl Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya katılan milletvekili aday adayları ülkenin içerisinde bulunduğu sorunlar yumağını çok iyi bildiklerini ifade ederek “Artık sen ben değil biz olarak çalışmamız gereken bir dönemde olduğumuzu çok iyi biliyoruz. Bu amaçla 18 Eylül tarihinde açıklanacak olan listenin kimlerden oluştuğunun çok fazla bir önemi olmadığını önemli olanın partimizin iktidar olması olduğu bilinciyle gece gündüz demeden partimizi iktidara getirmek için çalışmaya söz veriyoruz.” dediler.
BU KADROLAR PARTİMİZİ İKTİDAR YAPACAKTIR
Milletvekili aday adaylarının göstermiş olduğu duyarlılığın ülkücü duruş olduğunu belirten MHP Antalya İl Başkanı Adnan Kaya “Gerçekten de ülkemiz var olma mücadelesinin son dönemecindedir. 1 Kasım tarihinde yapılacak olan seçimler geleceğimizi belirleyecek, oylayacak. Milletvekili adaylığı için başvuran arkadaşlarımızın her birinin çok değerli olduğunu her birisinin milletvekili olabilecek kapasitede olduğunu biliyoruz. Ancak kanunlar gereği 14 kişilik bir liste belirlenmesi gerekiyor. Vatan ve millet sevdasıyla yanıp tutuşan ülkemizin içerisinde bulunduğu ihanet sürecinde kimlerin listede olduğu değil, önemli olan ülkemiz ve milletimiz düşüncesindeki her bir arkadaşımızla Antalya’da çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmadan insanüstü bir gayretle çalışarak partimizi iktidar yapmaya kararlıyız. Bu amaçla milletimizden beklentimiz kendisi gibi düşünen kendisi gibi yaşayan ülkücü kadroların iktidar olması için destek vermesidir.” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden MHP ’Den ’İktidar’ Sözü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Eylül 2015 tarihinde saat 12 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP ’Den ’İktidar’ Sözü haberi güncellenecektir.

  ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:02
  • Guneş
   06:37
  • Öğle
   13:01
  • İkindi
   16:28
  • Akşam
   19:05
  • Yatsı
   20:28
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı