ÇANAKKALE HABERLERİ

MHP’den Eleştirilere Yanıt

IHA
04.07.2015 - 13:26Son Güncelleme : 04.07.2015 - 13:27

MHP ÇANAKKALE İL BAŞKANI İSMET BALKAN TBMM BAŞKANLIK SEÇİMİ SONRASI YÖNELTİLEN ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı İsmet Balkan, TBMM Başkanlık seçimi sonrasında MHP’ye yöneltilen eleştirilere cevap verdi.
Yazılı bir açıklama yapan MHP İl Başkanı İsmet Balkan, TBMM Başkanlık seçiminin sonuçlanması ile birlikte, Partiye ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye hakaret içeren söylemleri üzüntü ile takip ettiklerini söyledi. Balkan, “Ülkemizin ve Milletimizin her geçen gün artarak karşı karşıya bırakıldığı sıkıntılar, kendiliğinden oluşan sorunlar değildir. Ülkemiz üzerine maalesef bölme dahil olmak üzere bir çok oyun oynanmaktadır. Bir taraftan BOP projesinin aktörleri, diğer taraftan BOP projesini yöneten malum güçlerin HDP gibi ortaya sürdükleri yeni aktörler, Milletimizin yarınlarını karartmaya çalışmaktadır. Bildiğiniz üzere BOP projesinin ana hedefi Orta Doğuda mevcut ülkeleri parçalayarak, kanton devletçikler ortaya çıkartmak, diğer bir taraftan da Müslümanları zayıflatarak güzel dinimizi yok etmektir. Bu veriler net bir şekilde ortada olmasına rağmen maalesef bazı yabancı ve yerli kaynaklı basın kuruluşları gerçekleri çarpıtarak Türk Milletinin gözünden kaçırmaya çalışmaktadır. Son dönemlerde Atatürk’ün kurduğu CHP’yi ele geçirmiş olan bazı yöneticiler, hiçte masum olmayan bir yaklaşım ile teröristlerle iş birliği içine girdiklerini gözlemlemekteyiz. Bu durumun en bariz göstergesi 2015 Genel Seçimlerinde özellikle bazı Doğu ve Güney Anadolu İllerinden geçmişlerinde pkk bağlantısı olan Milletvekili adaylarıdır. Ayrıca AKP ve CHP de geçmiş dönemlerde Milletvekilliği yapanları şu anda HDPçatısı altında siyaset yaptıklarını esefle izlemekteyiz. Yüce Türk Milleti şunu zaman içinde mutlaka anlayacaktır ki; Kısa bir süredir, CHP Atatürk duygu ve düşüncelerinin dışına çıkmıştır. Türkiye Cumhuriyetinde Atatürk İlke ve İnkılâplarının tek temsilcisi ve savunucusu Milliyetçi Hareket Partisi kalmıştır. Biz, Milliyetçi Hareket partililer partimizin ve Ülkemizin üzerine oynanan kirli oyunları bozacak güç ve inanca sahibiz. Tek dileğimiz Türk Milletinin başta Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli olmak üzere bizlere kulak vermeleri ve dış mihrakların onları zehirlemelerinden kendilerini bir an önce kurtarmalarıdır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden MHP’den Eleştirilere Yanıt hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Temmuz 2015 tarihinde saat 13 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP’den Eleştirilere Yanıt haberi güncellenecektir.

  ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ
  26 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   05:18
  • Guneş
   06:58
  • Öğle
   13:17
  • İkindi
   16:39
  • Akşam
   19:14
  • Yatsı
   20:41
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı