İZMİR HABERLERİ

MHP Çeşme İlçe Başkanı Evci istifa etti

DHA
27.03.2017 - 19:25Son Güncelleme :
DHA

Güneş ATAGÖZ/ÇEŞME (İzmir), (DHA)- MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Çeşme İlçe Başkanı Volkan Evci, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Evci'nin istifa ettiğini açıklamasının ardından yönetim kurulu üyeleri de topluca istifa ettiğini duyurdu.
MHP'den ihraç edilen Meral Akşener'in İzmir mitingine katılan Volkan Evci, yaptığı yazılı açıklamada, 27 Mart tarihi itibariyle MHP İlçe Başkanlığı görevinden 'Gördüğü lüzum üzerine' istifa ettiğini duyurdu. Çeşme'de görevi devralacak yeni yöneticilere başarılar dileyen Volkan Evci, yazılı açıklamasında, "Bugüne kadar Çeşme'de saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesi içinde siyaset yapmaya çalıştık. Kimsenin değerlerine laf söylemedik. Kendi değerlerimize sahip çıktık. 2012 yılından beri, Çeşme'de liderliğini yapma şerefine eriştiğim MHP'de, Çeşme'de ve Türkiye'deki birlikte görev yaptığım dünden bugüne kadar olan tüm dava arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Haklarınız helal edin. Bilmeden de olsa kalbini kırmış olduğumuz bir kimse dahi varsa, umarım haklarını helal ederler. Benden yana bir hak varsa ben hakkımı helal ediyorum. Görevler geçicidir, davam bakidir. Unutmayalım ki, her son başlangıçtır" ifadelerini kullandı.
Evci, DHA muhabirine telefonda yaptığı açıklamada ise Meral Akşener'in İzmir mitingine katıldığı için MHP Genel Merkezi tarafından istifasının istendiğini söyledi. Evci'nin istifa ettiğini açıklamasının ardından yönetim kurulu üyeleri de topluca istifa ettiğini duyurdu. 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden MHP Çeşme İlçe Başkanı Evci istifa etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 19 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Çeşme İlçe Başkanı Evci istifa etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı