KİLİS HABERLERİ

MHP Aşure Dağıttı

IHA
30.10.2015 - 09:39Son Güncelleme :

MHP KİLİS KADIN KOLLARI TARAFINDAN 5 BİN KİŞİYE AŞURE DAĞITILDI

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 5 bin adet aşure dağıtıldı.
Secim Koordinasyon Merkezinde yapılan aşureye, MHP Kilis Milletvekili Dr. Mustafa Yün, MHP Kilis Milletvekili adayı Emekli Albay Op. Dr. Mehmet Özaytürk, Secim Koordinasyon Başkanı Ahmet Saltan,Zekeriye Özdemir, MHP Kilis Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş ve partililer katıldı.
MHP Kilis Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş, yaklaşık 5 bin adet aşure paketleyerek dağıttıklarını ifade etti. Karabaş, “Özellikle belirtmek istediğimiz şey aşurelerimizi kendi ellerimizle yaptık ve vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Bu vesileyle tüm İslam aleminin aşure günü mübarek olsun. Birlik ve beraberliğimiz hiç bozulmasın inşallah” dedi. MHP Kilis Milletvekili Dr. Mustafa Yün, aşure gününün hayırlı olması temennisinde bulundu. Yün, “Birlik ve beraberliğimiz adına bu şekilde yapılan çalışmalar çok önemli. Ayrıca seçimlere de çok az bir süre kaldı. Çalışmalarımız devam ediyor. Tüm vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı. MHP Kilis Milletvekili adayı Emekli Albay Op. Dr. Mehmet Özaytürk de yapılacak seçimlerde tüm Kilislilerden destek beklediğini kaydetti. Özaytürk, “Muharrem ayına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah daha nice Muharrem aylarına kavuştursun bizleri. Birliğimiz, dirliğimiz adına Türkiye’nin önünün açılması adına Milliyetçi Hareket iktidarını 1 Kasım’da gerçekleştirmemiz lazım. Bugün burada olmamıza vesilen olan Kadın Kolları Başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum ve tüm seçmenlerden yapılacak seçimde destek bekliyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden MHP Aşure Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 09 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Aşure Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı