ANKARA HABERLERİ

MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya: “Cumhuriyetimizin Sigortasıyız”

IHA
28.10.2015 - 12:23Son Güncelleme :
MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya: “Cumhuriyetimizin Sigortasıyız”
IHA

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Cumhuriyet Bayramı’nın 92. yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Aziz milletimizle birlikte tarihin tanık olduğu en kutlu mücadelenin gururunu bir kere daha yaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin sigortasının da Milliyetçi Hareket olduğunu hiç kimsenin unutmamasını diliyoruz” dedi.
MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Cumhuriyet Bayramı’nın 92. yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Aziz milletimizle birlikte tarihin tanık olduğu en kutlu mücadelenin gururunu bir kere daha yaşıyoruz. Geldiğimiz noktada yaşanan karamsarlık ve tüm olumsuzluklara karşın sağduyu sahibi milletimiz en büyük güvencemizdir. Türkiye Cumhuriyeti’nin sigortasının da Milliyetçi Hareket olduğunu hiç kimsenin unutmamasını diliyoruz” dedi.
"Cumhuriyet benim karakterimdir’ diyen yüce Atatürk ve arkadaşlarının bizlere bıraktıkları bu kutsal mirasa sahip olmak için kararlıyız ve inançlıyız” diyen Çetinkaya, “Geçmişte olduğu gibi bugün de asil Türk milleti, asla esarete ve işgale rıza göstermeyecek; gerektiğinde canını ve sahip olduğu her şeyi verecek kararlılıktadır. Bu azim ve kararlılık da Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük güvencesidir. Günümüzde cumhuriyetin yaşaması konusunda büyük bir tehdit olduğu şüphesizdir. Ama herkes bilmelidir ki; aziz milletimiz son vatanını böldürmeyecek; bin yıllık kardeşliğine sahip çıkarak hainleri sevindirmeyecektir. Büyük Türkiye Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. yıldönümünü idrak ettiğimiz bu güzel günde, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kurucu kahramanları minnetle yadediyor, vatanımız uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun” dedi

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya: “Cumhuriyetimizin Sigortasıyız” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya: “Cumhuriyetimizin Sigortasıyız” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı