Gündem Haberleri

  MHP adaylarından Engin Alan'a ziyaret

  A:A
  16.05.2011 - 15:56 | Son Güncelleme:

  MHP'nin 5 İstanbul milletvekili adayı, partinin 1. Bölge milletvekili adayı ve “Balyoz Planı” davasının tutuklu sanıklarından emekli Korgeneral Engin Alan'ı cezaevinde ziyaret etti.

  Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesine gelen MHP'nin İstanbul 1. Bölge milletvekili adayları Adil Erkoç, Zeycan Güzelsoy, Faruk Ülker, Turgay Özcan ve Alper Kaan Boran, “Balyoz Planı” davası kapsamında tutuklu bulunan ve bölgelerinden birinci sırada milletvekili adayı olan emekli Korgeneral Engin Alan ile görüştü.

  Ziyaret sonrası cezaevi yerleşkesinin önünde basın mensuplarına açıklama yapan Turgay Özcan, Alan'a moral vermek amacıyla cezaevine ziyarete geldiklerinin belirterek, morali yerinde olan Alan'ın kendilerine moral vermek istediğini, bunun da kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

  Ziyaret sırasında Alan'ın, ilkelerinden taviz vermediğini, dik durduğunu ve Türkiye'nin her türlü sorununa karşı sonuna kadar mücadele edeceğini söylediğini ifade eden Özcan, Engin Alan'ın, “Cezaevinden çıktıktan sonra kaldığım yerden devam edeceğim. MHP'nin iktidar olacağından eminim. Cezaevinden çıktığım zaman bozkurt selamı vererek çıkacağım” dediğini kaydetti.

  Zeycan Güzelsoy da Engin Alan'ı huzurlu gördüğünü dile getirerek, Alan'ın cezaevine girmekle pes etmeyeceğini söylediğini anlattı.
  MHP'li adaylar, açıklamanın ardından araçlarına binerek cezaevinden ayrıldı.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı