MANİSA HABERLERİ

Mezunlardan Rektör Prof. Dr. Çelebi'ye ziyaret

DHA
06.04.2016 - 18:28Son Güncelleme :
DHA

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin üçüncüsünü bu yıl düzenlediği "Gençlerle 360 Uluslararası Öğrenci Kongresi" eski mezunlar, Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi'yi ziyaret etti.

2004-2005 yıllarında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret Bölümü'nün ilk mezunlarından olan Seçkin Top, Serkan Çetin, Burak Çelikkaya, Barış Sülün, Serap Sülün ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 1996 yılı mezunu Fatih Tosun "Gençlerle 360 Uluslararası Öğrenci Kongresi" kapsamındaki "Mezunlar Öğrencilerle Buluşuyor" konulu girişimcilik özel oturumuna misafir konuşmacı olarak katıldı.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kırkağaç Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hakan Aracı'nın açılış konuşmasını yaptığı oturum mezunlardan Fatih Tosun yönetti. Kurdukları lazer ekipmanı, e-ticaret şirketleri ve üst düzey yöneticilik ile ilgili başarı öykülerini öğrencilere aktaran konuşmacılar büyük ilgi gördü.

Daha sonra Manisa Celal Bayar Üniversitesi Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Aktaş ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Mahmut Kargın ile birlikte Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi'yi ziyaret eden mezunlar, bir zamanlar öğrencisi oldukları okulda bugünse birer girişimci ve yönetici olarak tekrar bulunmaktan duyduklarını memnuniyeti dile getirdiler.

Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi de, mezunları başarı öyküleri ile birlikte üniversitede ağırlamaktan çok memnun olduklarını, kendilerinin Manisa Celal Bayar Üniversitesi'ne olan ilgilerinin ve iletişimlerinin devam etmesinin çok önemli olduğunu, birer Manisa Celal Bayar Üniversitesi elçisi olarak sorumluluklarının devam ettiğini söyledi.

Mehmed HAKKI ÖZBAYIR / MANİSA, (DHA)

FOTOĞRAF 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Mezunlardan Rektör Prof. Dr. Çelebi'ye ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Nisan 2016 tarihinde saat 18 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mezunlardan Rektör Prof. Dr. Çelebi'ye ziyaret haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:30
 • Guneş
  08:15
 • Öğle
  13:17
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı