GeriFutbol Mevlüt'e onur madalyası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mevlüt'e onur madalyası

Mevlüt'e onur madalyası
refid:13369423 ilişkili resim dosyası

Fransa 1. Ligi takımlarından Paris Saint Germain'de forma giyen milli futbolcu Mevlüt Erdinç'e, doğduğu şehir Saint Claude'un onur madalyası verildi.

Saint Claude Belediye Başkanı Francis Lahaut, belediye olarak yaptırdıkları 6 futbol sahasından birine Mevlüt'ün adını vermeyi düşündüklerini söyledi.

Son seçimlerde Saint Claude'un belediye başkanlığını 5 oy farkla kazanan Francis Lahaut, şehrin onur madalyasını Mevlüt Erdinç'e verdi. Saint Claude Belediyesi'nin resepsiyon salonunda gerçekleştirilen törende Mevlüt de, imzaladığı 11 numaralı Paris Saint Germain formasını belediyeye hediye etti. Törende, minik futbolcular Mevlüt'ten imza alarak, fotoğraf çektirdi.

Saint Claude Belediye Başkanı Francis Lahaut, Mevlüt'ün Saint Claude için bir gurur kaynağı olduğunu belirterek, "Genç yaşında tüm Parislilerin sevgi odağı olan Mevlüt, geçmişini unutmayarak hala o eski utangaç Mevlüt olarak kaldı ve sık sık Saint Claude'a tatilini geçirmek için geldi. Beldiye olarak yaptırdığımız 6 futbol sahasından birine Mevlüt'ün adını vermeyi düşünüyoruz. Mevlüt'ün başarısını diğer tüm "küçük Mevlütler" için diliyorum" dedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle