« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mevlüt'e çok teklif var

Birkaç sezondur Türk kulüplerinin gündeminde olan, son dönemde ise Fenerbahçe’nin transfer listesinde yer aldığından bahsedilen Mevlüt Erdinç’in geleceğiyle ilgili, başarılı futbolcunun ağabeyi Ramazan Erdinç bilgi verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’dan Özgür Sancar’a açıklama yapan Ramazan Erdinç,  Mevlüt, PSG’de olmaktan mutlu. Sözleşmesi 2013 yılına kadar devam ediyor. Mevlüt’ün gözden çıkarıldığını yazan, Fransa’daki gazeteciler, okunma oranları düşük olan, tanınmamış gazetecilerdir. Bence bu tür haberler Mevlüt’ü karalamaya yönelik haberler. Bunlar yalan haberler, doğru değil” dedi.

PEK ÇOK TEKLİF VAR, MENAJERİ FRELOT BU TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİYOR

Elbette Mevlüt’ü takip eden, izleyen pek çok kulüp var. Demek ki pek çok kulüp Mevlüt’te ışık görüyor. Mevlüt’e Türkiye ve Avrupa’nın değişik kulüplerinden teklifler var. Sezon bittiğinde menajeri Pier Frelot’la birlikte konuşacağız. Yarın ne gösterir, bilemiyoruz; ama Mevlüt’ün sözleşmesi devam ediyor. Şu anda sadece maçlara ve PSG’nin Şampiyonlar Ligi, hedefine kanalize oldu. Şu anda kendisi bunu düşünmüyor. Tekliflerle Pier Frelot ilgileniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz