Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mevlüt Erdinç Galatasaray'a gelecek mi?

Galatasaray Kulübü’nde transferi yılan hikayesine dönen ve ‘bitti bitiyor’ haberleri ortaya atılan Mevlüt Erdinç’in transferi hakkında FIFA menajeri ve oyuncunun tek temsilcisi Pierre Frelot, hurriyet.com.tr’ye konuştu.

Ali NACİ KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Hafta içinde Arslan Alçiçek isimli bir oyuncu temsilcisinin Mevlüt hakkında “ G.Saray’a çok yakınız” diyerek yaptığı açıklama ile ilgili Drogba başta olmak üzere dünyaca ünlü birçok futbolcunun menajerliğini yapan Pierre Frelot, “Mevlüt’ün 17 yaşından beri temsilcisiyim. Ne Mevlüt ne de ben böyle bir ismi tanıyoruz. ‘Arslan Alçiçek ismini de ilk kez sizden duyuyorum. Benim haricimde Mevlüt ile ilgili hiç kimsenin konuşmaya demeç vermeye hakkı yoktur. Bunun haricinde kim ne diyorsa yalan söylüyordur. Böyle bir şeye kimse itibar etmesin” dedi.

Pierre Frelot, ‘Peki transfer ne durumda’ sorumuza ise “ Mevlüt Erdinç’in transferi konusunda Haziran ayında Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile güzel bir toplantı yaptık ve yemek yedik. Şu anda dinamik bir olay yada gelişme yaşanmadı. Artık neler olacağını zaman gösterecek” yorumunu yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz