Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Mevlid Kandili'nde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)

  Hürriyet Haber
  03 Ocak 2015 - 15:30Son Güncelleme : 03 Ocak 2015 - 15:29

  Birbirlerinden uzak olan ve Mevlid Kandili’ni kutlamak, hal ve hatırını sormak isteyenleren en çok bu duaları SMS olarak kullanıyor. İşte cep telefonuyla gönderebileceğiniz en çok paylaşılan 10 kısa mesaj (SMS).

  Mevlid Kandil'inde birbirlerinden uzak olanlar sms ve mesajlar ile kandillerini kutluyorlar.

  İşte eş, dost, akrabalarının ve sevdiklerinin Mevlid Kandili’ni teknolojik kanallar ile kutlamak isteyenlerin tercih ettiği yepyeni ve en güncel, ister cep telefonuyla ister internetten paylaşılabilecek 10 kandil mesajı ve duası (SMS).

  Diyanet İşleri dini günler takvimine göre Mevlid (Mevlüd) Kandili 2 Ocak'ı 3 Ocak'a bağlayan geceye denk geliyor. İslam Alemindeki 5 kutsal geceden biri olan Mevlid Kandili yeni yılın ikinci gününde ifa edilecek. Mevlid Kandili'nin önemi ise İslam Peygamberi Hazreti Muhammed'in doğduğu gece olması. Mevlid kelime manasıyla 'doğum zamanı' demektir. Mevlid Kandili Hazreti Muhammed'in doğduğu gece olması sebebiyle ön önemli gecelerden biridir.

  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)

  2015 Mevlid Kandili için en güzel mesajları ve duaları sizler için bir araya getirdik.


  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayirli kandiller. .

  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)Bu gecenin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize nuru ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun kandiliniz mübarek olsun.

  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, hayırlı kandiller.

  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yinede mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere.

  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua)Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

  Mevlid Kandilinde en çok paylaşılan 10 mesaj (SMS | Dua) Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.


  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı