Dünya Haberleri

  Metroda seks görüntüleriyle gündeme gelen Barcelona'da bir skandal daha

  hurriyet.com.tr
  26.04.2016 - 14:36 | Son Güncelleme:

  İspanya, Barcelona kentinde peş peşe yaşanan skandallarla gündemde… Sosyal medya dün, Liceu istasyonunda çekilen ve bir çifti çevredekilere aldırmadan seks yaparken yansıtan videoyla çalkalandı. Aradan sadece 24 saat geçmişti ki bu kez bir kadını metroda çişini yaparken gösteren bir video yayınlandı.

  İngiliz The Mirror’ın haberine göre; dünya medyasının yoğun ilgi gösterdiği olay, dünkü seks skandalının yaşandığı metro istasyonundan sadece dört durak ötede gerçekleşti… Barceloneta istasyonunda çekilen videoda bir kadın, vagon ile peron arasında kalan boşluğa çişini yaparken görülüyor.  

  Barcelona metrosunda skandal Herkesin gözü önünde seks yaptılarBarcelona metrosunda skandal! Herkesin gözü önünde seks yaptılar

  Görüntülerin istasyonunun güvenlik kameralarına mı takıldığı yoksa çevredeki bir yolcu tarafından mı çekildiği henüz netleşmedi. Ancak peronda pek az insan bulunduğu için videonun gece saatlerinde çekildiği tahmin ediliyor.    Görüntülere metro peronunda çişinin yapan kadının yanında duran bir adam da yansıyor. İngiliz gazetesinin haberinde, söz konusu adamın, vagon kapılarını tutarak, metronun hareket etmesini engellediği belirtildi. 


  Etiketler: metroda seks , ispanya
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı