Gündem Haberleri

  Metres kavgası

  Hürriyet Haber
  01.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Fedon'la eşini boşanma noktasına getiren 'metres' skandalının kahramanı Yasemin Bozkurt, söz verdiği halde Altaylı'nın programına katılmayıp Fedon'la yüzleşmekten kaçtı.

  ÜNLÜ sanatçı Fedon'u, BRT'de sunduğu ‘‘Yasemin'in Penceresinden’’ programında metresi olduğunu söyleyen Gülser Gülsoy ile karşı karşıya getiren sunucu Yasemin Bozkurt, dün gece Fedon ile yüzleşmekten kaçtı.

  Fatih Altaylı'nın Cine 5'te sunduğu ‘‘Başka yerde yok’’ programına Fedon ile konuyu konuşmak üzere katılacağına günler önceden söz veren Bozkurt, akşam saatlerine kadar telefonda oyaladığı ekibe son anda mazeret göstermeden gelmeyeceğini bildirdi.

  Programa tek başına katılan Fedon ise Altaylı'ya şunları söyledi:

  ‘‘Yaptığı yanlışı bildiği için karşıma çıkamıyor. Yasemin Bozkurt bana özel komplo kurdu. Olay çıksın diye o hanımı oraya çağırdı. Yasemin Bozkurt, Gülser'i benim arkadaşım olarak çağırdığını, sevgili olayının konuşurken ortaya çıktığını söylüyor, Yalan bu. Çünkü ona 'Fedon'la ilişki yaşadınız siz nasıldı?' diye bir soru sordu. Olmaz bu kadarı. Eşim içeride duruyor. Yasemin Bozkurt bunu biliyordu’’

  Bu olayın peşini bırakmayacağını söyleyen Fedon, ‘‘O programdan sonra bir röportajda bir de karım için ‘Aptal yerine konduğu için kızdı' dedi. Bu kadarına da pes. Hukuki yola da mahalle kavgasına da varım. Yanlış yaptı. Kabul etsin olay bitsin’’ dedi.

  Fedon'u şok eden konuk

  YASEMİN Bozkurt'un iki hafta önce BRT'de yayınlanan ‘‘Yasemin'in Penceresi’’ programında sanatçı Fedon, metres şoku yaşamıştı. Programın yapıldığı stüdyoya eşiyle birlikte gelen Fedon, 15 yıl önce birlikte olduğu Gülser Gülsoy'un karşısına çıkarılmasıyla zor durumda kaldı.

  Stüdyoda buz gibi bir hava esmesine neden olan olaydan sonra Yasemin Bozkurt, ‘‘Geçmişiyle yüzleşmekten korkanlar benim programıma gelmesin’’ derken, Fedon da ‘‘15 yıl önce yaşadığım bir ilişkinin karşıma ‘‘işte metresiniz’’ diye çıkarılmasından daha anlamsız bir şey olmaz’’ diye tepki göstermişti. Programdan sonra Fedon'un eşiyle arası açılmış ve boşanma söylentileri yayılmıştı.

  Bana komplo kurdu

  Fedon, Yasemin Bozkurt’u suçlayarak, ‘‘Karşıma çıkamıyor çünkü yanlış yaptı. Eşim içerdeyken o hanımı programa çağırmakla bana komplo kurdu.’’ diye konuştu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı