Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Metin tribünde

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ayağı kırıldığı için sezonu kapatan Metin Diyadin, dün ilk kez maça geldi. Öğlen Dereağzı Tesisleri'ne giderek maç saatine kadar arkadaşları ile sohbet edip, moral veren Metin, daha sonra tribündeki yerini aldı.

Uche milli takımı bıraktı

Uche, bundan böyle Nijerya Milli Takımı'na gitmeyeceğini açıkladı. 14 Nisan'da Senegal ile oynanacak resmi maç için Türkiye'den ayrılmayacağını söyleyen Uche, daha önce milli takımı bıraktığını dile getirerek, bir gün sonra oynanacak A.Gücü maçında takımının formasını giyeceğini ifade etti.

Murat Yakın iğneyle oynadı

Samsun maçında gördüğü kırmızı kartın ardından iki maç ceza alan, bu yüzden Karabük ve G.Saray maçlarında forma giyemeyen Murat Yakın, İsviçre Milli Takımı'nda sakat döndüğü için dünkü karşılaşmaya iğne ile çıktı. Baliç de uzun bir aradan sonra ilk onbirde görev yaptı.

Biletler kapış kapış

F.Bahçe yönetimi Trabzonspor maçında bilet fiyatlarını yüksek tutmasına rağmen, dünkü maça ilgi beklenenin üzerindeydi. 3 milyondan satılan maraton tribün biletleri maçtan saatler önce tükendi. Biletleri 10 milyon liradan satılan numaralı tribünde ise yer yer boşluklar vardı.
Bunları da Beğenebilirsiniz