İZMİR HABERLERİ

Meteoroloji Bölge Müdürü Şahin Trabzon'a gitti

DHA
30.03.2016 - 11:48Son Güncelleme :
DHA

İZMİR Meteoroloji 2. Bölge Müdürü Murat Şahin, Trabzon'a tayin edildi. Şahin, Vali Mustafa Toprak'a veda ziyareti yaptı.
Meteoroloji 2. Bölge Müdürü Murat Şahin, İzmir'e hizmet etmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi, "zmir'de görev yaptığım süre içerisinde Meteoroloji Bölge Müdürlüğümüzün hizmetlerinin en üst seviyede verilmesi ve görevimin gereklerini yerine getirmeye çalıştım. Güzel kentimiz, İzmir'imize veda ediyorum. Tüm halkımıza da esenlikler diliyorum" dedi.
Vali Mustafa Toprak ise, “Birlikte çalıştığımız süre içerisinde yapmış olduğunuz başarılı ve özverili hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinizde size başarılar diliyorum ve burada gösterdiğiniz başarı ve performansı Trabzon'da da göstereceğinize inanıyorum" diye konuştu.
İZMİR (DHA)
foto

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Meteoroloji Bölge Müdürü Şahin Trabzon'a gitti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 11 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Meteoroloji Bölge Müdürü Şahin Trabzon'a gitti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı