BURSA HABERLERİ

Metem Letonya Yolunda

IHA
02.10.2015 - 17:54Son Güncelleme :

DÖRTÇELİK LİSESİ (METEM) ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ, 5-10 EKİM 2015 TARİHLERİ ARASINDA LETONYA’NIN LİEPĀJA ŞEHRİNDE BULUNAN LİEPĀJAS DİZAİNA UN MĀKSLAS VİDUSSKOLA ADLI OKULDA PROJE ÇALIŞMALARI VE UYGULAMALARI YAPACAK.

IHA

Bursa’nın Mudanya ilçesinde, Dörtçelik Lisesi (METEM) öğretmen ve öğrencileri, 5-10 Ekim 2015 tarihleri arasında Letonya’nın Liepaja şehrinde bulunan Liepajas Dizaina un Makslas Vidusskola adlı okulda proje çalışmaları ve uygulamaları yapacak.
Mudanya Dörtçelik (METEM) öğretmen ve öğrencileri, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’na bağlı olarak Türkiye Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen Erasmus+ Stratejik Okul Ortaklıkları Okul Eğitimi projesi olan Recycle, Reuse, Remind (3R) adlı projeleri çerçevesinde geçen nisan ayında Portekiz’in Porto şehrinde bulunan Escola Artística de Soares dos Reis adlı okulda “tekstilde geri dönüşüm ve yeniden kullanım” konulu çalışmalarda bulunmuştu. Proje koordinatörü Necla Kılıçgedik, Letonya ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Kılıçgedik, “METEM öğretmen ve öğrencileri aynı proje çerçevesinde bu defa 5-10 Ekim 2015 tarihleri arasında Letonya’nın Liepaja şehrinde bulunan Liepajas Dizaina un Makslas Vidusskola adlı okulda proje çalışmaları ve uygulamaları yapacak. Letonya proje ziyaretine Dörtçelik METEM’den 1 idareci, 3 öğretmen ve 6 öğrenci katılacak. Projenin bir sonraki ziyareti 4 öğretmen ve 6 öğrencinin katılımıyla 2016 yılının Ocak ayında Finlandiya’ya yapılacak” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Metem Letonya Yolunda hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Ekim 2015 tarihinde saat 17 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Metem Letonya Yolunda haberi güncellenecektir.

BURSA NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:26
 • Guneş
  08:14
 • Öğle
  13:12
 • İkindi
  15:33
 • Akşam
  17:48
 • Yatsı
  19:23
Sayfa Başı