« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mesut'un gala gecesi

Almanya ile Belçika arasında oynanan maçta yıldızlaşan Mesut Özil, Alman spor basınında konuşulmaya devam ediyor.

Temel Elcivan-DUİSBURG/DHA
SON GÜNCELLEME

Almanya´nın en çok satan gazetesi Bild, internet sitesinde yer vediği bir haberinde, dün akşam oynanan Almanya-Belçika maçının 30. dakikasında gol atan Mesut Özil'in gol sonrası göz kırpmasını ve öpücük göndermesini irdeledi.

MESUT KİME GÖZ KIRPTI, ÖPÜCÜK KİMEYDİ?

"Mesut'un göz kırpma sırrı" başlıklı haberinde Bild, "Mesut rüya gibi golün ardından öpücüğü kime gönderiyor? diye sordu.

Mesut Özil´in, şahane bir gol attı ve futboluyla adeta gala gösterisi yaptı yorumunu yapan bild, İstanbul'da oynanan Türkiye-Almanya maçı sırasında kendisine yapılan eleştirilerden olumsuz etkinlenmediğini gösterdi diye yazdı.

Bild, Mesut´un gol sonrası yaptığı göz kırpma ve selamlama, maç öncesi bir hafta boyunca kendisiyle yakın ilgilenen Alman Futbol Federasyonu'nun sağlık terapisti Klaus Eder'e ya da Türk milli takımındaki arkadaşları için olabileceği tahmininde bulundu.

Bild, Mesut´un golün ardından gönderdiği öpücüğü de tribünde olması ihtimaliyle bayan arkadaşı için olabileceğini de yazdı.

Maç notu değerlendirmesinde ise Bild, sadece Mesut Özil'e  en yüksek not olan 1 yıldız verdi. (Almanya'da 1,2,3,4,5 yıldız üzerinden sıralama yapılıyor ve tersten gidiyor, yani 1 yıldız 1 numara anlamında ve en yüksek değerinde) Mesut Özil'in dün akşam Azerbaycan galibiyeti nedeniyle Türkiye Milli Takımı'nı tebrik ettiğini ve baraj maçı için başarı dileğini belirten Bild, Türkiye ile Azerbaycan arasında oynanan maçın ardından da Hamit Altıntop´un teşekkürler Almanya, teşekkürler Mesut dediğini yazdı.

AZERİ SPİKER MESUT'UN GOLÜNE BÖYLE SEVİNDİ - Web TV 

ORHAN CAN MESUT ÖZİL'İ 5 GÜN ÖNCE BÖYLE ANLATMIŞTI 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler