Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mesut yüzünden mahkemelik oldular

Alman futbolcu Christian Lell, eski sevgilisi Melanie Rickinger ile Mesut Özil arasındaki mesajlaşmaları yayınladığı için yargı önüne çıkacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ağır bir ceza alma riskine karşın geri adım atmayan Lell, "Melanie mesajları kendisi vermesine rağmen şimdi beni izinsiz almakla suçluyor. Böylelikle benim üzerimden reklam yapmaya çalışıyor. Suçsuz olduğumu kanıtlayacağım" dedi.

Mesut Özil ile flört eden eski sevgilisinin mesajlarını yayınlayan eski Bundesliga yıldızı Christian Lell, yargı önüne çıkacak. Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen Lell, Facebook üzerinden eski kız arkadaşına seslenerek, "Umarım dava açılır da bütün gerçekleri anlatma fırsatını bulurum" dedi.

Mesut yüzünden mahkemelik oldular MESUT ÖZİL KIZ ARKADAŞIMI ÇALDI

Mesut Özil ile flört eden eski sevgilisi Melanie Rickinger'in mesajlarını yayınlayan Alman futbolcu Christian Lell, yargı önüne çıkacak. Bu sezon İspanya'nın Levante takımında forma giyen Lell, kişisel verilere izinsiz ulaşıp yayınlamak ve hakaret suçlarından yargılanacak.

Mesut yüzünden mahkemelik oldular

LELL GERİ ADIM ATMADI
Söz konusu mesajlarda Melanie Rickinger ile Mesut Özil arasındaki ilişkiyi gözler önüne süren Lell, yargı tehdidine rağmen geri adım atmadı ve Facebook aracılığıyla Rickinger'e şu mesajı gönderdi:
"Erkeklerin sana durmadan attığı mesajlardan dolayı telefonunun hiç susmadığına şahit oldum. Sen de mesajları ilk onların attığını ispatlamak adına bütün yazılanları bana gönderdin. Şimdi de hacklendiğini iddia edip bana dava açıyorsun. Yoksa avukatın da, sen de benim üzerinden kendi reklamınızı mı yapıyorsunuz?"

Mesut yüzünden mahkemelik oldular

"SUÇSUZ OLDUĞUMU KANITLAYACAĞIM"
Suçsuz olduğunu kanıtlayacağını belirten Lell ayrıca, "Savcılığa her şeyi ama her şeyi anlatmak için sabırsızlanıyorum" sözlerine yer vererek, basının mahkeme dosyasındaki tüm detaylara ulaşıp haber yapmasını ümit ettiğini ifade etti.

Mesut yüzünden mahkemelik oldular

MESAJLAR ORTAYA ÇIKINCA MESUT ÖZİL TERK EDİLMİŞTİ
Nisan 2014'te Mesut Özil'den "bebeğim" diye başlayan mesajlar alan Rickinger'in, daha sonra ünlü futbolcu ile birlikte olduğu ileri sürüldü.
Christian Lell de geçtiğimiz günlerde Alman medyasına bir açıklama yaparak, "Mesut Özil benim sevgilimi çaldı" suçlamasında bulunmuştu. Bu açıklamanın ardından, o dönem Özil'in sevgilisi olan Mandy Capristo, Türk asıllı futbolcuyu terk etmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler