Mesut Urgancılar yeniden OSS Başkanı seçildi

Hürriyet Haber
14.06.2017 - 09:59 | Son Güncelleme:

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS)’nin 8 Haziran günü yapılan Seçimli Genel Kurulu’nda başkanlığa yeniden Mesut Urgancılar seçildi. Urgancılar, Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Pazarı’nın hakkettiği itibara kavuşması için Yönetim Kurulu’nun yanı sıra derneğin tüm komiteleri ile birlikte çalışmalarına devam edeceklerini belirterek kendilerine güvenen ve bir dönem daha bu göreve layık gören üyelere teşekkürlerini iletti.

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS)’nin Seçimli Genel Kurulu’na üyelerden yoğun bir ilgi vardı. Toplantıya 2016 Faaliyet Raporu’nun okunması ile başlandı. Komitelerin çalışmaları ile ilgili üyelere bilgi verilmesinin ardından Yönetim ve Denetleme Kurulları'nın ibraları yapıldı. Derneğin 2017 senesi ile ilgili gerçekleştirilen ve planlanan faaliyetlerinin görüşülmesinin sonrasında yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu’nun asil ve yedek üyelerinin seçimine geçildi.

Seçimin tamamlanmasının ardından yeni Yönetim Kurulu, 2011 senesinden bu yana Yönetim Kurulları'nda yer alarak derneğin bu günlere gelmesinde emekleri olan eski Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür plaketlerini verdi.

MESUT URGANCILAR: BİRLİK OLARAK BÜYÜYECEĞİZ

Genel Kurul’da oy birliği ile başkan seçilerek görevini devam ettiren Mesut Urgancılar:“2011 senesinde yönetime geldiğimiz günden bu güne yaptıklarımızı takdir ve beğeni ile karşılayarak göreve devam etmemiz için bize inanan üyelerimize destekleri için şahsım ve OSS Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim. 2011 senesinde 15 olan üye sayımızı bugün 106’ya getirdiysek altında tek bir sebep var; çünkü biz birlik olarak güçleneceğimize inanıyoruz. Bugün 4.5 milyar Euro’luk Otomotiv Satış Sonrası Pazarı'nın yüzde 70’ini temsil eden derneğimiz, işbirliği içinde olduğu Bakanlıklar, diğer dernekler, kurum ve kuruluşlar nezdinde önemli bir pozisyondadır. Sadece sektörünün sorunları ile ilgilenen değil, sektörünü geleceğe hazırlamak için de çalışmalarda bulunan derneğimiz köklerine bağlı kalarak faaliyetlerini sürdürecektir” dedi.

Son bölümde söz alan Genel Kurul Üyeleri de, Derneğin gelmiş olduğu noktadan duydukları memnuniyeti dile getirerek yeni dönem çalışmalarında başarı dileklerini ilettiler.

 

Etiketler: otomotiv sektörü


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı