Mesut Polat'ın otomobili kanalda bulundu

Hakan AYTAŞ/DUİSBURG, (DHA)
06.07.2015 - 00:00 | Son Güncelleme: 06.07.2015 - 11:08

Almanya'da öldürülen Mesut Polat'ın otomobili kanalda bulundu.

Almanya'nın Duisburg kentinde, 18 Kasım 2014 tarihinde Rhein- Herne Kanalı'nda cesedi bulunan 36 yaşındaki Mesut Polat'ın bu kez kanalda otomobili bulundu.

Cesedin bulunmasından yaklaşık 8 ay sonra kanaldan çıkartılan otomobilde polisin delil arama çalışmaları sürüyor.

Cinayet kurbanı Mesut Polat 3 Kasım'da kaybolmuş iki hafta sonra cesedi bulunmuştu. Yapılan otopside Mesut Polat'ın cinayete kurban gittiği anlaşılmıştı.

Mesut Polatın otomobili kanalda bulundu Mesut’u kim öldürdüİddialara göre, Mesut Polat uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı ve kadın ticaretiyle uğraşıyordu.

Mesut Polatın otomobili kanalda bulunduPolis, Mesut Polat'ın 2 Kasım'da yanında yüksek miktarda uyuşturucu ve parayla Hollanda'nın Nijmegen kentinden, Almanya'nın Köln kentine gitmek üzere siyah, Audi3 marka 72 NJ VD Hollanda plakalı otomobiliyle yola çıktığını tespit etmişti.

Mesut Polat'ın Duisburg'da bilinmeyen bir nedenden ötürü mola verdiği sanılıyor. 4 Kasım'da ise ehliyeti Meiderich'de caddede bulunmuştu.

Polis, o tarihlerde Mesut Polat'ı veya otomobilini görenlerin 0203/2801046 numaralı telefondan kendilerine başvurmalarını istedi. Savcılık da olayı çözebilecek ihbarda bulunanlara 3 bin Euro ödül verileceğini bildirdi.

Etiketler: almanya , cinayet , Mesut Polat


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı