"Mesut, Mandy'yi al senin olsun!"

Hürriyet Haber
18 Aralık 2014 - 11:50Son Güncelleme : 18 Aralık 2014 - 12:05

Almanya'nın başarılı Türk futbolcusu Mesut Özil'e eski sevgilisi Mandy'nin daha önce birlikte olduğu müzisyen Kay One'dan mesaj geldi. Kay One Mesut'a, "Mandy'yi al senin olsun" dedi.

Kısa süre önce Mesut Özil ile yollarını ayıran şarkıcı Mandy Capristo, basına verdiği bir demeç sırasında yedi yıl önce sevgilisi olan Kay One ile bir daha asla bir araya gelemeyeceğini sMesut, Mandyyi al senin olsunöyledi.
Bunun üzerine öfkelenen Kay One, Facebook hesabından Mandy'ye seslenerek, "Beni basına terk edilmiş mağdur sevgili olarak tanıtacağına, aldatıldığında ağlayarak kimi aradığından bahsetsene" şeklinde bir yazı paylaştı.

"AL SENİN OLSUN"
Hızını alamayan Kay One, yazısına şöyle devam etti: "Makyajın akmış bir halde seni otelin önünde bekleyen Lamborghini'me bindin. Ben de seni teselli ettim, sevgili Mandy". Yazısını Mesut'a seslenerek bitiren Kay One, "Mesut, Mandy'yi al senin olsun, zira ben param olmadığı zamanlar da yanımda olan bir kadın arıyorum."

"SUSAMAZDIM"
Eski sevgilisine yüklenen Kay One, Bild gazetesine verdiği bir demeçte, "Mandy hakkında hep olumlu konuştum. Beni rahatsız eden nokta, benimle tekrar ilişki yaşamayacağını ilan etmesi değil. Ancak itibarını korumak adına "kötü çocuk" imajımdan dolayı benden uzaklaşması hoş değil. Oysa Mandy kendisini kötü hissettiğinde hep beni arıyor. Beni yanlış anlamayın- Mandy harika bir kadın ama bu kadarına sessiz kalamazdım" dedi.

Kay One'nın, daha sonra Mandy ile ilgili mesajını hesabından sildiği belirtildi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı