« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mesut henüz bir bebek

İspanya'nın Real Madrid takımının teknik direktörü Jose Mourinho, Real Sociedad karşısında alınan 4-1'lik galibiyette sahanın yıldızı olarak gösterilen Mesut Özil için "O bir bebek, önünde büyük bir gelecek var" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mourinho, basın toplantısında Özil ile ilgili yöneltilen bir soru üzerine "O bir bebek, önünde büyük bir gelecek var. 22 yaşında, genç. Bizde ve milli takımında çok sorumlulukları var. Yeni şeylere uyum sağlamakta büyük kolaylık gösteriyor. Bu maçta Di Maria'nın pozisyonunda oynadı ve mükemmel işler çıkardı. Öyle gözüküyor ki, herkesin gönlünü fethetti. Real Madrid, 10 yıllık bir futbolcuya sahip" cevabını verdi.

Türk kökenli Alman vatandaşı olan Mesut Özil'e övgü yağdıran diğer bir isim olan Real Madrid spor direktörü Jorge Valdano ise "Özil, kendisinin değerini ve yeteneğini bilen Bernabeu taraftarının sağ kolu olma yolunda ilerliyor. Özil bize inanılmaz bir yüksek teknik getirdi. Onunla birlikte futbolumuz çok daha fazla akışkan" şeklinde konuştu.

İspanyol basınında yer alan yorumlarda da Mesut için "Real Madrid'in ruhu. Takımı ateşliyor ve ışıltı veriyor. Özil tekrardan göz kamaştırdı" denildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler