« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mesut Bakkal'a güvenoyu

Sivasspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde açılan ankete katılan taraftarların büyük bölümü, kulüple sözleşmesini 1 yıl daha uzatan teknik direktör Mesut Bakkal'a güveniyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulübün resmi internet sitesinde, 2009-2010 sezonu bitmeden önce açılan ve katılımcılara “Sizce, Sivassporumuz 2010-2011 sezonunda Mesut Bakkal ile yoluna devam etmeli mi?” sorusunun yöneltildiği anket devam ediyor. Ankete katılanların büyük bir bölümü, Sivasspor ile sözleşmesini 3 gün önce düzenlenen törende 1 yıl daha uzatan teknik direktör Mesut Bakkal'a güveniyor.

Şu ana dek 8 bin 680 kişinin oy kullandığı ankette, katılımcıların yüzde 87'si (7 bin 547) Sivasspor'un Mesut Bakkal ile yoluna devam etmesi gerektiği yönünde görüş belirtirken, yüzde 13'ü (bin 133) buna karşı çıktı.

MESUT BAKKAL'IN SİVASSPOR KARNESİ

Geride kalan 2009-2010 sezonunun son 8 haftalık döneminde Mesut Bakkal yönetiminde çalışan Sivasspor, Bakkal döneminde 1 galibiyet (hükmen), 7 beraberlik aldı.

Gaziantepspor, Kayserispor, Beşiktaş ve Eskişehirspor ile dış sahada, Galatasaray, Kasımpaşa ve Ankaragücü ile iç sahada berabere kalan Bakkal yönetimindeki Sivasspor, Bakkal döneminde Ankaraspor maçını da hükmen 3-0 kazandı.

Kırmızı-beyazlılar, Bakkal döneminde aldığı 10 puanla ligde kalmayı başardı. Sivasspor'u kritik bir dönemde teslim alan Bakkal ve ekibi, takımın ligde kalmasını sağlayarak camiadan alkış aldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz