GeriFutbol Mesut Bakkal isyan etti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mesut Bakkal isyan etti

Mesut Bakkal isyan etti
refid:13617248 ilişkili resim dosyası

Manisaspor'da ki görevine son verilen Mesut Bakkal isyan etti.

Görevden alınmasını tepki gösteren Bakkal, “Kime neye hizmet ediyoruz, bu sistemde çalışmak çok zor” dedi.

Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif programına katılan Mesut Bakkal, görevden alınmasına ilişkin, “Ligin evre arasında başkan Kenan Yaralı'ya görevi bırakabileceğimi söyledim. Kabul etmediler. Devre arası hazırlık kampını yaptık her şey iyi giderken Eskişehirspor maçını kaybedince benimle çalışmayacaklarını söylediler. Biz kime neye hizmet ediyoruz. Teknik adamlar kolay yetişmiyor biraz sabır, zaman verilmeli” dedi.

HERKES İŞİNİ YAPMALI

Yönetimin çok fazla etki altında kaldığını ifade eden Bakkal, “Vali, Emniyet Müdürü takım üzerindeki kararlarda etkili olabiliyorlar. Herkes işini yapmalı. Ben tüm alacağımı alarak ayrıldım. Sorun para sorunu değil, sorun anlayış sorunu” diye konuştu.

KAN GÖVDEYİ GÖTÜREBİLİR

Kendisine yapılanları haksızlık olarak niteleyen Bakkal, Türk futbolunu iyi idare edilmediğini söyleyerek, “Yeni yayın ihalesi ile birlikte ok büyük paralar kulüplerin kasasına girecek. Kan gövdeyi götürebilir. Herkesin çok dikkatli olması ve Türk futboluna mevcut anlayışın değişmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

ESKİŞEHİRSPOR'U YENSEYEDİK KALACAKTIM

Bakkal, sözlerine şöyle devam etti: “Görevden ayrılırken sordum, Eskişehirspor'u yenseydik devam edecek miydik diye, 'evet' dediler. Peki sonraki maçı kaybetsem ne olacaktı 'yolları ayıracaktık' dediler. Tablo bu.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle