« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Messi ve Ronaldo'yu da isterdim'

Dünya Kupası’nda Almanya’yı yenmenin en büyük hayali olduğunu belirten Boşnak Çalıştırıcı, “Bunu dışında Trabzonspor’da şampiyonluk yaşamak da benim hedeflerimden biri” ifadelerini kullandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABONSPOR Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, “Benim hayalim Dünya Kupası’nda Almanya’yı elemekti. Bunu kıl payı kaçırdım. Bunun dışında Trabzonspor’da şampiyonluk yaşamak da hayalim” ifadelerini kullandı. Trabzonspor Dergisi’ne konuşan Boşnak Hoca, bordo mavili kulüpten sportif anlamda daha yukarıda olan tekliflerin kendisine yapıldığını ancak kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na verdiği sözden dönmeyerek Trabzonspor ile anlaştığını belirtip “Tekliflerin hangi kulüplerden olduğunu ve hangi rakamların önerildiğini söylesem kesinlikle inanmazsınız” diye konuştu.

BAZI OYUNCULAR BASKIYI KALDIRAMIYOR

BÜTÜN kadro yapılanmasını 2 haftaya sığdırdıklarını belirten başarılı futbol adamı “Messi ve Ronaldo’nun kadromda olmasını isterdim ancak bunun mümkün olmadığını hepimiz biliyoruz. İmkanlar çerçevesinde yapabildiğimiz en iyi transferleri yapıp, oluşturabileceğimiz en iyi kadroyu oluşturduk” dedi. Halilhodzic, kulüp üzerinde baskının bulunduğunu belirterek, “Bazı oyuncuları olumsuz etkilediği gerçeği de ortada. Fenerbahçe ile aramızda abartılmış bir rekabet var. Taraftarlarımız provokatif yayınlardan ve demeçlerden etkilenmeden sadece bizi desteklesin” dedi.

‘Hak etmeyen bizimle olamaz’

8 yıl önce Trabzonspor’dan ayrıldıktan sonra kendisini bordo mavililere hep borçlu hissettiğini belirten Halilhodzic “Bir kulübü saygı, başarıya taşır. Bu sebeple bazı oyuncuların umursamaz tavırlarına çok sinirlendim. Trabzonspor formasını hak etmeyen hiçbir futbolcunun burada yeri olmayacak” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler